Odpowiedzi

2010-01-24T12:56:42+01:00
Dzień dobry 06.05.2009r


Dzień dobry nazywam się Karolina i mam 15 lat. Piszę do was gdyż mam ciekawy pomysł jak można spędzić w tym roku walentynki.
Na walentynki można zrobić w szkole dyskotekę i zrobić konkurs na najdłuższe całowanie lub przytulanie (to jest oczywiście propozycja dla par;). Oczywiście zrobić pocztę walentynkową i potem rozdać uczniom. I wydaję mi się najprostsza i najbardziej romantyczna propozycja na spędzenie walentynek to taka wybrać się ze swoim chłopakiem przyjacielem do kina ja jakiś romantyczny film ah..:)
A dla singielek lub singlów proponuję wypad se swoimi znajomymi na miasto lub na szalone zakupy.
To jest moja propozycja dziękuje..
16 2 16
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T13:02:43+01:00
Droga Redakcjo!
24.I.2010
Warszawa
Witam! Piszę, gdyż chciałabym przedstawić mój pomysł
jak spędzić walentynki. Uważam,że jest on bardzo ciekawy i warto się nim zainteresować.
Ostatnio, gdy szukałam w sieci ciekawych filmów zupełnie przypadkiem natrafiłam na stronę, gdzie było forum na temat walentynek. Postanowiłam zając sie tą sprawą i ułożyłam własny plan na dany temat. Wiadomo,że w walentynki zawsze kina, restauracje i kluby sa zaludnione, wiec od razu odradzam wyjście w te miejsca. Najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Idą dalej przede wszystkim należy zapatrzeć się w dobre jedzenie, wzruszającą komedie romantyczną, świetną muzykę i dużo czerwonych róż. Mieszkanie powinno byc udekorowane ich płatkami. Wtedy klimat walentynek udzieli się jeszcze bardziej. W powietrzu unosić się powinna woń słodkich perfum, a z magnetofonu szeptać słodka muzyka. Po takim wystroju wnętrza wszystko potoczy się samo. I przeżyją państwo wspaniałe walentynki.
Na tym kończę. Mam nadzieje,że mój pomysł wszystkim się spodobał. Udanych walentynek.
Z poważaniem Marlena.
14 2 14