Odpowiedzi

2010-01-24T12:57:21+01:00
Czesc kolego...!mam nadzieje ze dobrze ci sie uklada w zyciu wiem że pewnie mnie nie znasz lub nie pamiętasz ale ja ciebie owszem.u mnie narazie wszystko w pożądku .


pozdrowienia <podpis>
14 1 14
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T13:13:10+01:00
(Miejscowość i data )

Witam!

Tak bardzo mi przykro,że nie kontaktowałem się z Tobą, ale po prostu nie miałem czasu. On tak szybko biegnie, że nie sposób się zorientować jak daleko nasze życie poszło do przodu. Mam nadzieje,że nasz kontakt ulegnie pozytywnej zmianie i będziemy ze sobą częściej korespondować.
Tak dawno Cie nie widziałem. Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak się czujesz i co u Ciebie się zmieniło. Wiem,że nie mam ,możliwości się z Tobą spotkać dlatego proszę Cie abyś dołączył do listu swoje zdjęcie.Mam Ci tyle do powiedzenia lecz niestety czas mnie goni. jak wiesz niedługo idedo nowej szkoły i muszę postarać się o lepsze oceny i jak najlepiej napisany egzamin a to wymaga wielkiej rzetelności i za angażowania z mojej strony. co do nowej szkoły jeszcze nie podjąłem decyzji.tak często zmieniam swoje decyzje. gdy zasypiam wyobrażam sobie,że jestem lekarzem,ale gdy już wstaje i wita mnie nowy dzień wyobrażam sobie że jestem strażakiem i ratuje życie ludzi ktorym grozi niebezpieczeństwo. Gdybyś był tutaj na pewno pomógłbyś mi podjać decyzje.
Przepraszam,ale na tym muszę już kończyć. mam nadzieje,że nie zapomniałeś o mnie i nie gniewasz się na mnie. bardzo proszę Cię o spełnienie mojej prośby umieszczonej wyżej. Mam nadzieje,że nie sprawi Ci to wiekszego problemu. żegnam i czekam na list od Ciebie.


(podpis)
22 2 22