Proszę o przetłumaczenie tego tekstu (nie z tlanslatora):
1. I hope, in the future there will be a lot of fun in school. I think we will have more things to do - like experiments in class room or something. I'd like to have very modern school in the future - with computers, cameras and a lot of other things.
2. I think in my family nothing will change. I like my parents and my style of life. I won't anything to change.
3. Travel to space...it's a great thing! I hope, in the future it will be more popular than today and we will can go on holiday for example on the Moon.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T13:29:16+01:00
1. Mam nadzieje, ze w przyszłosci bedize wiecej zabawy w szkolach. Mysle ze bedizemy robic wiecej rzeczy np. eksperymenty w klasach. Chcialabym miec w przyszlosci bardzo nowoczesna szkole - z komputerami, kamerami i wieloma innymi.
2. Mysle ze w mojej rodiznie nic sie nie zmieni. Lubie moich rodzicow i styl zycia. Nie zmienie niczego.
3. Podroze w kosmos... To swietna sprawa! Mam nadzieje, ze w przyszlosci bedize to bardziej popularne niz teraz i moglibysmy na wakazje poleciec np. na Ksiezyc.
2010-01-24T13:30:58+01:00
Mam nadzieję, że w przyszłości będzie dużo zabawy w szkole. Myślę, że będziemy mieli więcej rzeczy do zrobienia takie jak eksperymenty w klasie albo coś podobnego. W przyszłości chciałbym chodzić do nowoczesnej szkoły: z komputerami, kamerami i mnóstwem innych rzeczy.
2. Myślę, że nic nie zmieni się w mojej rodzinie. Lubię swoich rodziców oraz ich styl życia. Nie chcę niczego zmieniać.
3. Podróże w kosmos to świetny pomysł. Mam nadzieje, że w przyszłości to będzie bardziej popularne niż dziś i będziemy mogli spędzić wakacje np. na Księżycu.