Odpowiedzi

2010-01-24T14:21:37+01:00
Musi być skierowany do jakiejś postaci z ksiązki, czy taki ogólny?
1 1 1
2010-01-24T14:24:22+01:00
Droga Ukochany!

Już miesiąc minął od czasu, gdy pisałam po raz ostatni. Płynął on o wiele wolniej niż zwykle. Życie mija teraz jak krajobraz za oknem... pędzącego samochodu. Oddycham, jem i śpię, jak to robiłam, ale czynię to zupełnie bezwolnie, nie mam żadnego celu. Po prostu unoszę się na powierzchni jak listy, które do Ciebie wysyłam. Nie wiem dokąd zmierzałam ani kiedy tam dotrę.

Czuję pustkę w duszy, nie mogąc trzymać Cię za rękę. Moje poszukiwanie Ciebie jest niekończącą się pogonią skazaną na przegraną. Rozmawialiśmy o wielu rzeczach, i wiele razy, ale nigdy nie poruszyliśmy tematu naszej miłości. Teraz, gdy jesteś wiele kilometrów ode mnie rozumiem to dokładnie. Pragnąłam Ciebie i tylko Ciebie, a teraz, gdy odeszłeś, nikogo już nie pragnę.

Zrozumiałam, że jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś wzruszający, ekscytujący, fascynujący, pasjonujący, zadziwiający, zagadkowy, niewiarygodny, zabawny, czarujący, porywający, drogi, niepowtarzalny, nieporównywalny ...

Zrozumiałam, że jesteś dla mnie życiem !

Twoja kochana.

czekam na najlepszą odp :) :) :)
2010-01-24T14:24:42+01:00
Drogi Tomku :)
To ja twoja cicha wielbicielka. Na początku mojego listu chciałabym Cie pozdrowić oraz wyznać Ci że od dłuższego czasu mi się podobasz.
Nie mam odwagi do Ciebie podejść w szkole, ponieważ się wstydzę, mam nadzieję że zrobisz ten pierwszy krok .podobasz mi sie od dawna. Bardzo często Cię obserwuje i wydaje mi się że jesteś najfajniejszym chłopakiem jakiego kiedy kolwiek spotkałam .
Czekam na to że kiedyś sie do mnie odezwiesz a ja napewno się ośmielę do ciebie . Marze o tym żebyśmy kiedyś zostali para

Twoja koleżanka z klasy Zosia :)
1 1 1