Napisz co człowiekowi może przynosić codzienne szczęście. Udziel oprzernej odpowiedzi , wykorzystując zarówno przeżycia bohaterów znanych Ci książek i własnych doświatczeń

(oprzerna odpowiedź)- to dużo zdań
Bardzo to mie jest potrzebne

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T18:54:19+01:00
Ja jestem zdania ze szczescie daja ludzie ktorych spotykamy bez nich zycie nie bylo by takie samo miłośc bo po prostu mamy dla kogo zyc bo zaden czlowiek nie zyje sam dla siebie kazdy potrzebuje przyjaciol czy rodziny.Dokladnie, najwieksze szczęście może dać inny człowiek i jego uczucie w stosunku do nas...my nie potrafimy dostrzec szczęścia... wydaje nam sie że nigdy go nie mieliśmy, a przecież ono było.. bo szczęście to nie praca, dobry samochód, wypasiona chata. miłość, przyjaźń i rodzina to szczęścia. żeby umieć cieszyć się szczęściem trzeba go starcić i troche wycierpieć...Prawdziwego szczęścia doświadczamy wtedy, kiedy posiadamy umiejętność cieszenia się z tego wszystkiego, czym dotychczas obdarował nas los. Wliczając w to i rzeczy przyjemne, i te mniej przyjemne, które powinny zostać potraktowane jako życiowe doświadczenie.Czuję się szczęśliwy, gdy osiągam swój cel. Czasami tym celem jest dobra ocena z kartkówki, czy odpowiedzi. Innym znowu razem jest to pogodzenie się z przyjacielem, czy mamą. Nie potrafię się cieszyć ze zwykłych błahostek, czy durnych rzeczy, jak to robią niektórzy. Szczęście dają mi sensowne rzeczy, a nie zwykła ,,dziesiątka na fotce.pl". Nie potrafię cieszyć się z tego, że świeci słońce, czy z tego, że dzisiaj nie przejechał mnie samochód. Może, gdy do tego dojdzie zacznę dostrzegać jakie życie jest piękne i ile rzeczy może przynieść mi radość. Jednak jeszcze się to nie zdarzyło i mam nadzieję, że nie dojdzie do tego w najbliższej przyszłości.
Szczęście daje mi wypoczynek - lubię przyjść do domu z myślą ze na jutro nic nie jest zadane, i nie ma zadnej kartkowki czy sprawdzianu. Szczęście daje mi szczęście i rado9ść innych oraz to ze mam tak wielu przyjaciół.
Mozesz jeszcze napisac ze szczescie dają ci wypady do kina, sklepow... itd.


masz kilka do wyboru.. albo połącz to w całośc ;p
10 4 10