Odpowiedzi

2010-01-24T18:17:44+01:00
Moja babcia ma na imię Władysława. Ma 80 lat,ale trzyma się dobrze. Jest niska i dosyć gruba. Przed dużymi,niebieskimi oczami nosi okrągłe okulary. Jej włosy są krótkie i kręcone. Nigdy nie chodzi w spodniach, ale zawsze w długich, kolorowych spódnicach i fartuchach w różne wzory. Często jest uśmiechnięta, a z natury bardzo miła i trochę nadopiekuńcza. Lubi jeść słodycze oraz ciężka pracę. Myślę,że moja babcia jest bardzo ładna.
3 2 3
2010-01-24T18:22:39+01:00
Nie wiem jak wygląda twoja babcia, ale masz:
Moja babcia ze strony taty ma na imię ............ . Mimo iż mieszka daleko ode mnie, jest miedzy nami silna więź.
Jak na babcie jest dość młoda. Ma sympatyczny wyraz twarzy i piękny uśmiech, który uwielbiam oglądać. Mimo wieku trzyma się bardzo dobrze. Jej włosy są koloru ciemnego brązu, jednak nie jest to jej naturalny kolor. Moja babcia jest ,,modnisią". Zamiast siedzieć w fotelu i robić na drutach, woli wydawać pieniądze w centrach handlowych. Jednak mnie to cieszy, ponieważ często kupuje mi piękne prezenty.
Jest bardzo oryginalna. Z nia nikt sie nie nudzi. Gdyby mogła skakałaby ze spadochronu lub była zawodową zapaśniczką. I właśnie za to tak bardzo kocham tą szaloną kobietę.
2 5 2
  • Użytkownik Zadane
2010-01-24T18:26:06+01:00
Moja babcia ma na imię Stasia. Jest szczupła i wysoka. Ma duże, zielone oczy oraz krótkie, ale gęste i kręcone siwe włosy. Zawsze jest miła, pogodna, uśmiechnięta od ucha do ucha i uczynna. Mogę na niej polegać, bo jest wrażliwa, uczciwa i wyrozumiała. Lubi spędzać czas ze swoimi wnukami. Zawsze wymyśla ciekawe i pouczające zabawy.
2 1 2