Napisz sprawozdanie z końca roku szkolnego. (opisz stroje).
lub ( opisz mi stroje, dzieci które były występowane, co robiły jakie było przedstawienie i wog. ) po prostu zamias tego, opisz fragment przedstawienia , jaką miałą nazwę, jakie byly stroje, i wog. dzięki :DDDDD

2

Odpowiedzi

2010-01-24T20:46:51+01:00
W zakończenie roku szkolnego absolwenci naszej szkoły przedstawili apel o wakacjach był bardzo , śmieszny i wszystkim przypadł do gustu. Opowiadał on również o różnych scenkach z nauczycielami, Wszyscy uczniowie byli ubrani galową . Tego dnia nie zapomnę nigdy ponieważ ten apel był najlepszym przedstawieniem jaki kiedy kolwiek w życiu widziałam było nim wiele fajnych piosenek :)
1 4 1
  • Użytkownik Zadane
2010-01-24T20:58:10+01:00
Tegoroczne zakończenie roku było wyjątkowe, inne niż wszystkie. Początkowo absolwenci (klasy III) zatańczyły poloneza w eleganckich, galowych strojach. Nigdy nie zapomnę tego jakże niezwykłego widoku. Następnie odbyło się małe przedstawienie, dotyczące wakacji. Wystawili je uczniowie klas II wraz z wychowawcami. Apel zawierał wiele śmiesznych sytuacji i piosenek. Jak widać, zakończenie roku odbyło się w sposób zabawny. Wszystko przepełniała cudowna, radosna atmosfera.