Wyobraź sobie, że można podróżować w czasie. Napisz kartke do przewodnika dla wybierających się w odróż do czasów epoki kamiennej. w tekście zawrzyj informacje dotyczące tego:
-jak wygląda prehistoryczny świat
-co warto w nim zobaczyć
-jak należy się zahowywać i o czym nalezy pamiętać.

PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI BO MAM TO NA JUTRO, A PANI OD POLSKIEGO UWZIĘŁA SIE NA MNIE I PRAWIE CAŁY CZAS SPRAWDZ MOJE PRACE!!!!!!!
POMOCY!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-24T23:45:12+01:00
Drodzy turyści!
Wybierzecie się już niedługo w spaniałą podróż do prehistorii.
Jest tam cudownie piękne lasy i góry nieskazitelne czyste wody,ciepły klimat ,spokój bez samochodów i większej nowoczesności Pamiętajcie że warto tam zobaczyć dinozaury te małe i te ogroomne,te ach! piękne drzewa,jaskinie piękne malowidła oczywiście być może waszą bardzo bardzo bardzo daleką rodzinę.Gy są w dobrym humorze zasiadają wspólnie do ogniska i w swoim ojczystym bełkocie opowiadają historie jak to kto pokonał kogo i co.Ale pamiętajcie!!To także ludzie ale mniej rozwinięci więc przy nich jak i przy dinozaurach i ogólnie zwierzętach nie możecie mieć sprzętów elektronicznych.Nie możecie także paradować sobie w szpileczkach i takich tam ubierzcie się bardzo ale to bardzo wygodnie oczywiście z nakryciem na głowę i olejkiem do opalenia dla zwiększenia bezpieczeństwa.Ostatnie moje jedne z najważniejszych przekazanie to żeby nie krzyczeć to nie jest tam język jaskiniowców czy prehistorycznych zwierząt! Pamiętajcie!

Do zobaczenia!Mam nadzieje że pomogłam. :) I nie przejmuj się polonistką u mnie jest tak samo tyle że nie chcę sprawdzać moich prac.Wszyscy zawszę mi powtarzają jakie cudowne piszę prace a jej się nie podobają oczywiście.One już takie są.


25 4 25