They boy walked quickly along the path which was getting wider and wider. The sun was shining, birds were singing. The boy was in a good mood when suddenly he came to a crossroads. He didn't know which way would take him home. He looked left, he looked right and left again. There was an orange chocolate bar! The boy picked it up. The soft voice said: '' Take four bites of me and I will make you clever ". The boy took four bites of the orange chocolate and looked at the two paths again. He decided to turn left and he knew this was a good choice. He was calm, he was brave. he was strong and clever.
Przetłumaczyć na j polski z góry Dziaaa*** <<<333

3

Odpowiedzi

2010-01-24T20:26:17+01:00
Chłopiec szedł szybko na drogą, która stawała się coraz szersza i szersza. Słońce świeciło, ptaki śpiewały. Chłopiec był w dobrym nastroju, gdy nagle doszedł do skrzyżowania. Nie wiedział, którą drogą iść do domu. Spojrzał w lewo, spojrzał w prawo i lewo ponownie. Była tam pomarańczowa tabliczka czekolady! Chłopiec podniósł ją. Miękki głos powiedział: Ugryź mnie cztery razy, a ja uczynię cię mądrym. Chłopiec ugryzł ją cztery razy i jeszcze raz spojrzał na dwie drogi. Zdecydował, ze skręci w lewo i to był dobry wybór. Był spokojny, odważny. Był silny i mądry.
2010-01-24T20:28:12+01:00
Chłopiec szedł szybko na drodze, który stawał się coraz szerzej i szerzej. Słońce świeciło, ptaki śpiewały. Chłopiec był w dobrym nastroju, gdy nagle doszedł do skrzyżowania. Nie wiedział, w jaki sposób miałaby dojsc do domu. Spojrzał w lewo, spojrzał w prawo i lewo. Nie było pomarańczowej czekolady! Chłopiec podniósł sie. Miękkim głosem powiedział:''Przygotowala cztery ukaszenia i sprawie ze bedziesz madry". Chłopca poczestowala czterema kawałkami czekolady pomarańczowy i spojrzał na dwie drogi ponownie. Zdecydował się na lewo, a wiedział, że to dobry wybór.On był spokojny,odważny,silny i mądry.
Prosze wydaje mi sie ze tak ma byc:)
2010-01-25T01:33:18+01:00
chłopiec szedł szybko na drodze, która stawała się coraz szersza i szersza. Słońce świeciło, ptaki śpiewały. Chłopiec był w dobrym nastroju, gdy nagle doszedł do skrzyżowania. Nie wiedział, w jaki sposób miałaby go do domu. Spojrzał w lewo, spojrzał w prawo i lewo. Nie było pomarańczowe czekolady! Chłopiec podniósł. Miękkim głosem powiedział:''Przygotować cztery bites me and I will make you clever ". Chłopca trwała cztery kawałkami czekolady pomarańczowy i spojrzał na dwie drogi ponownie. Zdecydował się na lewo, a on wiedział, że to dobry wybór . On był spokojny, był odważny. był silny i mądry.