Now the boy followed the sun. He felt strong so he sometimes ran along the path. He was sure that his home wasn't far away. Suddenly, under his feet, he saw a real chocolate bar. He picked it up and the voice said: '' Eat this chocolate and be happy. " The chocolate was delicious. Then he heard his mum calling him. He was very happy. He ran home and his mum kissed him and he felt safe. He told his mum about the strong chocolate bars in different colours and about his loneliness in the forest. His mum kissed him again and said: "After a bad mood a good mood comes. When you are in trouble remember what the rhyme says: Even when things go wrong and you are really sad, You can change everything If you try to do that "Przetłumaczyć na j polski*** :))

3

Odpowiedzi

2010-01-24T20:38:29+01:00
Teraz chłopiec podążał za słońcem. Czuł w sobie siłę, dlatego czasem biegł wzdłuż drogi. Był pewien, że jego dom nie jest daleko. Nagle, pod jego stopami zobaczył prawdziwy kawałek czekolady. Podniósł go a głos powiedział: "Zjedz to a będziesz szczęśliwy". Czekolada była przepyszna. Wtedy usłyszał wołający go głos matki. i rzeczywiście był bardzo szczęśliwy. Dobiegł do domu a jego matka pocałowała go i wtedy poczuł się bezpiecznie. Powiedział jej o mocnych tabliczkach czekolady w różnych kolorach oraz o jego samotności w lesie. Mama ucałowała go ponownie i powiedziała: "Po złym nastroju przychodzi i ten dobry". Kiedy masz kłopoty pamiętaj co mówi rymowanka:
"Nawet jeżeli wszystko jest nie tak, i jesteś naprawdę smutny, możesz wszystko zmienić aby tak nie było."
2010-01-24T20:38:51+01:00
Teraz chłopiec poniekąd czuł się silny, bo czasami biegł wzdłuż ścieżki. Był przekonany, że jego dom nie był daleko. Nagle pod nogami, ujrzał prawdziwą czekoladę. Podniósł ją i głosem powiedział:''Jedz to czekolada i bądź szczęśliwym. "Czekolada była pyszna. Wtedy usłyszał, że jego mama wzywa. Był bardzo szczęśliwy. Pobiegł do domu i jego mama pocałowała go i czuł się bezpieczny. Opowiedział swojej mamie o sile czekolady w różnych kolorach i o jego samotności w lasu. Jego mama pocałowała go i powiedziała: "Po złym nastroju przychodzi dobry nastrój. Kiedy masz problem, pamiętaj wierszyk mówi: Nawet jeśli coś pójdzie nie tak i będzie to bardzo smutne, można zmieniać wszystko Jeśli próbujesz coś zrobić.
2010-01-25T02:22:11+01:00
Teraz chłopiec po niedz Czuł się silny, bo czasami biegł wzdłuż ścieżki. Był przekonany, że jego dom nie był daleko. Nagle pod nogami, ujrzał prawdziwe czekolady. Podniósł go i głosem powiedział:''Jedz to czekolada i być szczęśliwym. "Czekolady było pyszne. Wtedy usłyszał jego mama go nazywać. Był bardzo szczęśliwy. Pobiegł do domu i jego mama pocałowała go i czuł bezpieczny. Opowiedział swoją mamę o silnym czekolady w różnych kolorach i o jego samotności w lasu. Jego mama pocałowała go i powiedziałem: "Po złym nastroju przychodzi dobry nastrój. Kiedy masz problem, co pamiętam wierszyk mówi: Nawet jeśli coś pójdzie nie tak i to bardzo smutne, można zmieniać wszystko Jeśli próbujesz zrobić "