1. wzloty i upadki człowieka
2. zagrożenia religijności współczesnej rodziny
3. przedstaw wzorce postaw religijnych moralnych prezentowanych w telewizji internecie na łamach czasopism itp.

wybrać jeden temat i napisać zadanie na jedną stronę A5 daje naj!! dzieki

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T09:35:07+01:00
Wzloty i upadki człowieka . Nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli . Za każdym razem , gdy chcemy zrobić coś dla nas ważnego , myślimy , że nam się uda . Twierdzimy , że nie ma takiej opcji , żeby coś było nie tak . Jednak często się mylimy , bo jedna sytuacja , może zepsuć nam to , co planowaliśmy . Jeśli nam coś nie wyjdzie jesteśmy źli , zdruzgotani , a czasami mamy chęć się popłakać . Tak naprawdę nie warto płakać , bo co się stało , to się nie odstanie . Lecz w życiu każdego człowieka są też wzloty , czyli udaje nam się coś , tak jak tego chcieliśmy . Jeśli nam się uda , jesteśmy szczęśliwi , a nawet niektórzy skaczą z radości .
Nie ma ludzi , którzy odnoszą same porażki i nie ma ludzi , którym wszystko się udaje . Nigdy człowiek nie może przewidzieć , co się stanie . Czasami nie miłe sytuacje , porażki wydobywają się ... sami nie wiem skąd . W życiu codziennym różne sytuacje się zdarzają . Jeśli nam coś nie wyjdzie , nie warto się przejmować , bo nadejdzie taki dzień , w którym nam się coś uda .
1 5 1
2010-01-25T14:25:51+01:00
1. Wzloty i upadki człowieka.

Każdemu w życiu zdarzają się złe i gorsze chwilę. Dlatego naszemu szczęściu trzeba pomagać ponieważ samo szczęście nie wystarczy.
Człowiek w życiu stara się mieć najwspanialszą rodzinę mieć żonę/męża i wspaniałych dzieci.
Żeby mieć dla kogo żyć kogo kochać, myśleć o tych osobach jak i również pracować na naszą rodzinę.
Trzeba również naleźć pracę trzeba utrzymywać ją z czegoś.
Nie każdemu człowiekowi w życiu się powodzi. Ale trzeba się starać .
3 2 3