Odpowiedzi

2012-07-22T22:28:18+02:00


                                          Drogi Ojcze


       Jestem bardzo wzruszona tym , ze mam możliwość skreślenia do Ciebie kilku słów. Z jednej strony tak wiele mam Ci do opowiedzenia , a z drugiej czuje , że mam pustkę w głowie. Myslę , że jest to wynikiem tremy, bo  nie co dzień mam okazję , aby pisać do tak wielkiego człowieka.
        Janie Pawle II jeszcze dwa lata moje życie wygladało zupełnie inaczej niż dzisiaj , ale dzięki Tobie zmieniło sie ono diametrialnie. Nie byłam osobą , która w jakś szczególny sposób wyznawała wartości chcrzescijańskie, ponieważ nie uczęszczałam zbyt często do kościoła. Moje oceny w szkole były na bardzo niskim poziomie, gdyż opuszczałam lekcje, nie uczyłam się i nie słuchałam dobrych rad nauczycieli. W domu sytuacja była podobna. Moi rodzice mieli przeze mnie dużo kłopotów i zmartwień, a ja się tym wcale nie przejmowałam. Nie szanowałam uczuć innych ludzi , chociaz większość martwiła się o mnie , bo wpadłam w złe towarzystwo. Nie liczyłam się z nikim i z niczym i robiłam co chciałam. Moze moje zycie potoczyłoby się zupełnie inaczej gdybym wieczorem nie usłyszała Twojej modlitwy dotyczącej miłości.
      Drogi Ojcze Twoje słowa sprawiły , że postanowiłam naprawić krzywdy , które wyrządziłam innym ludziom. Szybko poprawiłam oceny w szkole. Moje relacje z rodzicami są teraz bardzo przyjacielskie. Nawiązałam kontakt z rówiesnikami i codziennie modlę się do Boga żeby dał mi siłę na walkę z przeciwnosciami losu.
      Drogi Ojcze dziękuję Ci za to , ze dałeś mi nadzieje na lepsze jutro i , że jestes ze mna każdego dnia.


                                                                                         
                                                                                    Z wyrazami szacunku

                                                                      Anna Kowalska