Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T13:12:42+01:00
Drogi Łukaszu

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak nagle piszę. Obydwoje wiemy, że już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe. Znalazłam sposób na zabicie nudy.

Choć nie znam dokładnie twoich planów, chciałabym Ci coś zaproponować. Jeśli kiedykolwiek będziesz się nudził sięgnij szybko po najnowszy numer `Bravo Sport`. To wspaniałe czasopismo. Znajdziesz w nim wiele ciekawostek o dyscyplinach sportowych. Do każdej gazety dołączony jest super dodatek np. opaska na rękę, naklejki itp. Uważam, że to jedne z najlepszych czasopism młodzieżowych. Naprawdę warto po nie sięgnąć.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Kamila

2010-01-25T13:13:59+01:00
(miejscowość, data)
Drogi Patryku!
Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Piszę do Ciebie , ponieważ chciałabym polecić Ci bardzo ciekawe czasopismo.
Po przeczytaniu tej gazety stwierdziłam, że powinieneś również się z nią zapoznać. Jest tam wiele ciekawych i mądrych wiadomości. To czasopismo nosi nazwę "Ciekawostki". Bardzo zaciekawił mnie artykuł o ludziach, którzy są bogaci i biedni. Bardzo mądry i zarazem bulwersujący artykuł. Opisuje on bowiem ludzi bogatych, którzy nie mają sumienia dla biednych, a biedni błąkają się po różnych dworcach lub innych zakątkach. Jest również Twoja ulubiona dziedzina, czyli sport. Opisują ostatnie mecze i sportowców. W tym czasopiśmie znajduje się wiele informacji ze świata i kraju, więc cały czas jesteś na bieżącą. Czasopismo liczy 70 stron, więc nie będziesz w stanie się nudzić. Po przeczytaniu listu, biegnij do kiosku i koniecznie kup taką gazetkę.
Na koniec mojego listu chciałabym jeszcze raz pozdrowić i zaprosić na najbliższy weekend do mnie.

Twoja koleżanka . . .

(mam nadzieję że dobrze:)