Witam ! . Mam napisać list i w nim co będę robił w ferie ;/ . Nie mam natchnienia i po prostu nie umiem wymyślić jak to napisać . Jeśli to potrzebne to pojadę na zimowisko ( w 1 tydz . ) No a w drugi na pewno wypady na narty i snowboard ... Pozdrawiam Was i proszę o pomoc :)

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T13:46:54+01:00
Hej Ania,

Pewnie ciekawi Cię powód, dla którego postanowiłam się do Ciebie odezwać. Jak już wiesz, za kilka dni zbliżają się ferie zimowe. Chciałabym opowiedzieć Ci w skrócie o moich planach.

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też mój dwu tygodniowy program jest dopięty na ostatni guzik. Pierwszy tydzień spędzę na zimowisku. Wyjeżdżam w góry, więc jak sama widzisz dużo zwiedzę. Nie mogę się już doczekać. Tak bardzo chciałabym przyspieszyć czas. Kolejny tydzień nie jest tak idealnie zaplanowany. Przypuszczam, że wypróbuję z rodzicami nowe narty, które leżą nietknięte w garażu. Po prostu idealnie. Drugą atrakcją będzie jazda na snowboardzie, którą mam zamiar perfekcyjnie opanować. A ty, jakie masz plany? Jestem bardzo ciekawa :)

Pozdrawiam Cię serdecznie, czekam na odpowiedź.
Kamila

1 5 1
2010-01-25T15:20:59+01:00
Będę jeżdził na nartach i bawił się z przyjaciółmi. Pojadę także odwiedzić członków mojej rodziny. Myślę że we ferie spędzę miły czas.