Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T14:04:47+01:00
Droga Leokadio , pisze do Ciebie ten list alby wyrazic Ci to co czuje w głębi serca to uczucie jest mocniejsze odemnie.
Myśle o Tobie cały dniami i nocami nie moge jeśc ani spać w kłółko tylko Ty i Ty . Jesteś dla mnie najważniejsza osoba na tym świecie. Myślę że odwzajemniasz moje uczuca. Na zawsze Twój Ernest Dupawka. Kocham Cie.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T14:08:12+01:00
Droga Kasiu.!

Kochana nie mogę zobaczyć twych oczy niebieskich jak morze , lecz mogę to ciebie napisac ten list, w którym cię pozdrowie.
Kasiu Twe imię przypiera mnie o zawał. Myśle o tobie całymi dniami i nocami.Gdy zamkne oczy widdze ciebie stoisz pomiędzi drzewami w pięknej sukni ozdobionej kwiatami, tańczysz jak księżniczka, słonko się do ciebie uśmiecha. Nagle nadchodzą wielkie chmury i znikasz. Otwieram oczy i myśle o tobie że niedługo cię zobacze że, pojade do ciebie. Konana moja jesteś jak mgła, momętalnie znikasz.Chce cię zatrzymać chce tylko być z tobą.
Kasiu pisze to po to by ci przekazać co czuje do ciebie, by poczuć twój zapach. Pozdrowie cię ostatni raz zamkne oczy i powiem pa pa.
Twój Książe.
2010-01-25T14:14:36+01:00
(miejs,data)


Witaj Ukochana!

Na początku mego listu bardzo gorąco i serdecznie Cie pozdrawiam. Dziękuję za wcześniejszy list i za to że w ogóle mi odp na niego. Niezmiernie się z tego cieszę.
Dawno się nie widzieliśmy... Tęsknię bardzo za Tobą...
Nie mogę się doczekać już wakacji kiedy znowu się zobaczymy. Będziemy razem spacerować, rozmawiać, śmiać się, chodzić na lody.
Wiesz muszę Ci się do czegoś przyznać. Nie jest to dla mnie łatwe być może po tym już nie będziesz chciała utrzymywać ze mną kontaktu ale dłużej tak nie potrafię. W te wakacje gdy Cię pierwszy raz ujrzałem od razu w moim sercu pojawiło się jakieś ciepło nie wiem skąd to się wzięło ale było to prawdziwe. I czuję że się w Tobie zakochałem. Przepraszam że mówię Ci tak o tym ale wolę Ci to wyznać niż ukrywać przed ukochaną osobą...
Nie mógł bym. Może masz teraz kogoś a ja Ci nie potrzebnie głowę zawracam. Ale mówię Ci szczerze że Cię kocham.
Proszę Cię o odpisanie mi na ten list ponieważ niezmiernie mi na tym zależy jak również i na Tobie.
Czekam z utęsknieniem. Całuję i myślę o Tobie Najdroższa.

Całuję....