Napisz list oficjalny do lokalnej gazety. Poinformuj w nim o zbiórce książek do szkolnej biblioteki,prowadzonej przez uczniów Twojej szkoły wśród mieszkańców miasta. Poproś redakcję o wsparcie akcji i opisanie jej na łamach gazety.

3

Odpowiedzi

2010-01-25T15:29:08+01:00
Drogi panie redaktorze uczniowie szkoły..... prowadzą akcję zbiórki książek do biblioteki szkolnej. serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich mieszkańców miasta oraz prosiamy o wydanie tego ogłoszenia w kańskiej gazecie..
z poważaniem ...
2 3 2
2010-01-25T16:47:02+01:00
Droga redakcjo!
Jesteśmy uczeniami szkoły podstawowej w(miejscowość)
W naszej szkole prowadzona jest zbiórka książek do szkolnej biblioteki. Wszystkim uczniom bardzo należy na tym by wyposażenie biblioteki się zwiększyło ponieważ potrzebne im są do nauki różne źródła naukowe, a nasza biblioteka nie ma funduszy na kupno nowych egzemplarzy. Wielu ludzi czyta waszą gazetę więc uprzejmie prosimy o komunikat dla ludzi z prośbą o oddanie niepotrzebnych książek do biblioteki.
Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby.
z poważaniem
Uczniowie szkoły podstawowej w(miejscowość)
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T19:11:39+01:00
Droga redakcjo!
Jesteśmy uczeniami szkoły podstawowej w <tu podaj miejscowośc>
Postanowiliśmy prowadzić zbiórkę do książek do biblioteki, która jest prowadzona przez uczniów.
Wszystkim zależy, aby nasza bibliotek prosperowała jak najlepiej, bardzo prosimy aby naszą prośbę opublikować na łamach waszej gazety. Mianowicie prosimy aby w artykule pionformować czytelników, aby nie potrzebne książki znosić na zbiórkę do biblioteki.
Dziękujemy z góry !!

5 2 5