Potrzebuje na jutro dam najj
przekszatc poniży tekst pozbawiając go prozaizmem\
kamilowi nie podobała się muza,twierdził,ze płyty były lipnea numer z dyskopolo to totalne przegiencie
kaska za to była huhahana,dlatego wszyscy zwracali uwage na niąm
pytłam,kto ją tak wymalował ,ale mnie oblała
rzuciła się tylko,zę nie jarzomy jej st
ylu,wie ona nic na to nie odpowiedziała
dobrze ,żę dziś wolne od budy,można sie kimną i wyluzowc

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T15:38:06+01:00
Kamilowi nie podobała się muzyka. Twierdził, że płyty są słabe, a numer z piosenką Disco Polo to totalne przegięcie. Kaśka, była za to zachuhana, dlatego wszyscy zwracali uwagę na nią. Pytałam, kto ją tak wymalował, ale mnie oblała. Rzuciła się tylko, że nie rozumiemy jej stylu, więc ona nic na to odpowiedziała. Dobrze, że dziś jest wolne od szkoły. Można się przespać i odpocząć.
2010-01-25T15:41:40+01:00
Kamilowi nie podobala sie muzyka twierdzil ze plyty byly kiepskie a piosenka z disco polo to cos niedorzecznego. kasia za to sie usmiala, dlatego wszyscy zwracali uwage na nią, pytalam kto zrobil jej taki makijaz ale nie zwrocila na mnie uwagi stwierdzila tylko ze nie rozumiemu jej gustu wiec ona nic na to nie odpowiedziala dobrze ze dzis wolne od szkoly mozna sie przespac i odpaczac
2010-01-25T15:42:31+01:00
Kamilowi nie podobała się grająca obecnie muzyka. Uważał, płyty były już nie na czasie, a kawałki z gatunku disco-polo to po prostu wstyd.
W przeciwieństwie do niego Kaśka była całkowicie zadowolona, dzięki czemu skupiała na sobie uwagę zebranych. Postanowiłem zapytać ją, skąd wzięła pomysł na taki strój i makijaż, niestety nie zwróciła na mnie uwagi. Zdenerwowana rzuciła tylko zdawkowo, że nie rozumiem jej stylu. Mimo próby dalszej konwersacji, nie podjęła już tematu.
Na szczęście dzisiaj jest wolny dzień od szkoły- mogę się wyspać i rozluźnić.