Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T16:25:51+01:00
Na pewno nie chciałabym spotkać się z Balladyną. Jest to główna bohaterka książki, w której z zimną krwią zabija swoją siostrę Alinę. Ciężko mi pojąć, jak można zabić swoją rodzoną siostrę, dlatego też nie chciałabym się z nią spotkać. Wzbudza we mnie strach. W utworze, w jakim występowała, co chwilę kłamała, wystawiła swoją własną matkę i przy każdej możliwej okazji oszukiwała ludzi, żeby miała wszytko to, co najlepsze. Innym ludźmi się nie przejmowała. Bałabym się, gdyby doszło do spotkania Balladyny ze mną. Mogłaby mi zrobić jakąś krzywdę, lub po prostu okraść mnie z jakiegoś przedmiotu, który chciałaby mieć w posiadaniu.
Chciałabym się spotkać np. z Danusią Jurandówną, lub Jagieńką ze Zgorzelic z książki pt. "Krzyżacy". Są to dwie bardzo sympatyczne, miłe i ciepłe dziewczęta. Na pewno dobrze by mi się z nimi rozmawiało i z pewnością byłoby wesoło.
2010-01-25T16:29:53+01:00
Np...
Moją najlepszą bohaterką literacką jest Małgorzata Musierowicz dlatego z nią chciałabym się spotkać. Według mnie napisała bardzo dużo ciekawych a zarazem wesołych utworów. Małgorzata ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu oraz Akademię Sztuk Pięknych. Jej talent jest naprawdę wspaniały.
2010-01-25T16:33:24+01:00
Ja chciałabym spotkać się z Anią Shirley, z książki pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza". Chciałabym ją spotkać,ponieważ cenię ją za jej ambicje. Jest bardzo mądrą dziewczynką. Jej upartość i spryt jest także dobrą cechą . Lubię ludzi na codzień uśmiechniętych , a Ania taka jest . Myślę ,ze znaleźlibyśmy wspólny język . Cechą ,która nas łączy jest niechęć do algebry. Ja także nienawidzę tego działu matematyki .Jest ona tak samo przebojowa i spontaniczna jak ja. Bardzo lubię jej zalety i wady i myślę , że gdybym się z nią spotkała znalazłabym w niej bratnią duszę.