Odpowiedzi

2009-10-02T22:47:18+02:00
Jako kartka z pamiętnika...

Warszawa, 2009.10.03

Drogi pamiętniku...
Gdybym była gwiazdą muzyki pop to bym podbijała cały rynek muzyczny. Byłabym najlepszą piosenkarką. Moje hity byłyby na pierwszych miejscach list przebojów. A moje płyty sprzedawały się jak 'ciepłe bułeczki'. Ahh...ta sława...ona by mnie przerosła. Nie miałabym czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół, i mojego chłopaka. Byłabym tylko JA i moi menadżerzy. Nikt poza nami... No i moi najwspanialsi na świecie fani, dzięki którym zaistniałam na scenie. To oni pomogli wzbić się tak wysoko. Dziękuję Wam z całego serca. Dla Was Kochani napisałam nową piosenkę... 'Dziękuję'. Nic więcej nie muszę dodawać... Wasza Kochająca Lejdi :D
8 3 8
2009-10-02T22:50:39+02:00
Gdybym miala okazje zostać dyrektorem to zostalabym dyrektorem szkoły dla mlodzieży która ma cele na przyszłość .
Będąc dyrektorem szkoły wprowadziłabym pewne zmiany , oczywiscie najpierw po naradzie z innymi pedagogami. W szkole przydałaby sie dodatkowa sala , na spożywanie obiadów , zamiast konsumowania ich na korytazu lub w sali lekcyjnej(zależy od szkoły) gdzie zawsze jest chaos i nie sposób zjeść w spokoju. Wagarowiczów którzy regularnie uciekaja z lekcji , powinni zostawac w kozie i ponosoć tego konsekwencje. Dla uczniów którzy maja problemy z pewnych przedmiotów , lub poprostu potrzebują więcej czasu na zrozumienie danego tematu, będą organizowane zajęcia dodatkowe . Dla rozrywki uczniów by mieli także przyjemność z uczestniczenia w szkole i jej życiu bedą organizowane wycieczki lub konkursy by nasza młodzież rozwijala sie nie tylko naukowo. W każdej szkole powinna byc opieka medyczna , tak więc w szkole będzie pielęgniarka która bedzie przez cały tydzień , by w każdej chwili kazdy uczeń mógłby skorzystac z jejpomocy. Jak wiadomo ze niektórzy uczniowie mają problemy w rodzinie , dlatego bedzie takze psycholog w szkole który bedzie sie starał pomóc tym dzieciom i ich rodzinie, poniewaz gdy uczniowie maja problemy w domu , to wynikiem tego moga byc złe wyniki w szkole. Są to wszystkie moje pomysły , które chcę wprowadzić w moją szkolę , ponieważ chce by kazdy czuł sie w niej swobodnie i znalazł swoje miejsce w szkolnych murach.
:)
6 3 6
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-02T22:53:56+02:00
Gdybym byłą prezydentem.

Czasami zawód prezydenta wydaje się taki prosty. Wydajesz, polecenia, przyjmujesz ustawy i jeszcze Ci za to płacą. Otóż to nie jest wcale tak łatwo. Jest dużo problemów, których w żaden dogodny sposób nie można rozwiązać, a tylko my zwykli obywatele na tym tracimy.
Nie raz, nie dwa myślałam co bym mogła zrobić dla ludzi gdybym została prezydentem. A więc na pewno na pierwszym miejscu kazałabym wybudować placówki dla biednych i bezdomnych w miejscach najbardziej tego potrzebującym. Duży nacisk kładłabym na wszelkiego rodzaju akcje charytatywne tkj. zbiórki żywnościowe czy pieniężne, a nawet aukcje licytujące. Ogromnie ważne byłoby dla mnie także większe wsparcie dla matek samotnie wychowujących swoje dzieci. Ważne dla mnie są także rozrywki, zaplanowałabym , a później doprowadziła do skutku budowę wodnego parku rozrywki. Zmniejszyłabym podatki do minimum. Byłabym także za przyjęciem euro w Polsce.
Mnóstwo by się zmieniło. Starałabym się tak rządzić naszym krajem, aby nikt nie był głodny, bezdomny czy samotny. Aby każdy był traktowany z szacunkiem nie zważając na jego pozycję w społeczeństwie.
38 4 38