Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T16:42:48+01:00
Powinniśmy się tego wstydzić, ponieważ Bóg tworząc świat i ludzi nadając im inny kolor ludzi nie powiedział czy ktoś jest gorszy lub lepszy. Mimo wyznania czy koloru skóry jesteśmy równi i tak samo wartościowi. Ludzie nie powinni patrzeć na innych przez pryzmat ich wyznania czy pochodzenia. Jest to wstyd, bo jak każdy sobie pomyśli co inny rasista mówi na twój temat to robi mu się przykro. Jest takie mądre przysłowie: nie należy oceniać książki po okładce, a tak właśnie robią rasiści, nie znając człowieka oceniają go. Właśnie z takich zachowań i sytuacji wynikło w historii mnóstwo konfliktów, za które powinniśmy się wstydzić, bo gdyby nie rasizm to może by ich nie było.
19 4 19
2010-01-25T16:44:07+01:00
Ludzie powinni wstydzić się tego, że prześladują innych z powodu koloru skóry czy innej religii i poglądów ponieważ jesteśmy tacy sami.Czy czarny, czy biały kolor skóry wszyscy jesteśmy ludźmi mającymi te same prawa: prawo do wolności, wyznawania własnej religii i poglądów.Najczęściej to ludzie białego koloru skóry znęcają się czy prześladują murzynów, którzy nie są niczemu winni. Biali uważają, że są "więksi, silniejsi, LEPSI od innych, co nie jest prawdą.Jesli komuś nie podoba się religia czy poglądy innych powinien pójść dalej i się tym nie przejmować. Tak jak mówi nam piosenka Michaela Jacksona- "Black or White" (warto posłuchać) wszyscy jesteśmy równi czy czarny czy biały
8 4 8
2010-01-25T16:45:06+01:00
Ludzie powinni się tego wstydzić, ponieważ każdy człowiek jest równy.Pomyślmy też jak byśmy się czuli gdyby wyśmiewano nas.Inny kolor skóry czy religia to nie powód aby krytykować ludzi.Mamy własną wolę dlatego samy wiemy czego chcemy i i podejmujemy decyzję o wyborze religii, co do koloru skóry to nie nasza wina, że "różnimy" się od innych.
11 4 11