Proszę napiszcie mi zdania co robie w wolnym czasie złożone i proszę aby to nie był jakiś wysoki poziom bo jestem w grupie początkujących ale też aby nie byly takie zbyt proste. minimum 90 słow ;/ proszę potrzebne mi to na jutro

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T17:10:02+01:00
In meinen Freizeit am meisten treibe ich Sport. Ich treibe Sport um gesund zu sein.
Kann man auch dadurch viel Spaß haben. Am liebsten spiele ich Basketball mit meinen Freunde.
Wenn meine Freunde keine Lust haben, laufe ich oft im Park. Ich mag sich auf der frischen Luft bewegen.
Wenn das Wetter schlecht ist, sitze ich zu Hause. Dann hilfe ich meiner Mutter bei Hauspflichten. Ich räume die Wohnung auf oder putze ich Geschirr. Zu Hause spiele ich Computer und surfe im Internet. Ich mag auch einfach faulenzen und Musik hören oder Bücher lesen. Ich denke, dass ich meine Freizeit gut nutzen kann.

W moim wolnym czasie najchętniej uprawiam sport. Uprawiam sport ażeby być zdrową. Można też przez to fajnie się bawić. Najchętniej gram w koszykówkę z moimi przyjaciółmi. Kiedy oni nie mają ochoty, biegam często w parku. Lubię poruszać się na świeżym powietrzu.
Kiedy pogoda jest zła, siedzę w domu. Wtedy pomagam mojej mamie przy obowiązkach domowych. Sprzątam mieszkanie albo myję naczynia. W domu gram na komputerze i serfuję w Internecie. Lubię też po prostu leniuchować i słuchać muzyki albo czytać książki. Myślę, że potrafię mój wolny czas dobrze wykorzystać.