Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T18:47:04+01:00
Drogi Boże ,
piszę kilka słów do Ciebie bo widzę jak mało osób odpowiada na twoje wezwanie.Tak wogóle to przepraszam Cie bardzo że tak długo nie pisałam ale miałam wiele pracy miałam wiele nauki i pisze dopiero dzisiaj.Zastanawiam się dlaczego ?? W sumie jest wiele rzeczy które odciągają młodych ludzi od Boga. Może trochę złe towarzystwo ma swój wpływ na to zjawisko.Towarzystwo napewno jest wstanie oddalić człowieka słabego, poszukującego Boga na złą drogę . Mało ludzi także zastanawia się nad tym po co ty ich stworzyłeś . W sumie każdy jest po coś np. jedni by pomóc człowiekowi wejść na drogę prowadzącą do Boga.Jest wiele osób które myślą , że twoje krzyże które im przeznaczasz są nie na ich siły, lecz są w wielkim błędzie. Każdy krzyż jest dany człowiekowi na jego możliwości i choć nie raz wydaje się bardzo ciężki i bez wyjścia Ty dajesz siłę by dalej go dźwigać mimo wszystko.
Muszę już kończyć ponieważ obowiązki czekają ale obiecuje pisać częściej i w swojej codziennej modlitwie polecać młodzież aby jak najwięcej z nich odpowiadało na twoje wezwanie.

Twoja Monika :*
6 3 6
2010-01-25T18:52:58+01:00
Hmm np. cos takiego? :

Kochany Boze ! Bardzo chcialabym zblizyc sie do Ciebie, czuje, ze mnie wzywasz i potrzebujesz..ale ciezko jest w dzisiejszych czasach byc kim dobrym..Chcialabym byc blisko Ciebie jako ktos dobry, i z wlasnej woli.Niestety ludzie w tych czsach ciagnac innych do zlego, i naprawde ciezko jest sie oprzec pokusom.Mam nadzieje, ze bede silna.A swiat sie kiedys zmieni.Nie wiem czy moze byc ;p
7 3 7