Hejka ;] Bardzo proszę o rozwiązanie zadania.

Opisz w 5-10 zdaniach pomieszczenie w swoim domu, które najbardziej lubisz. Może to być twój własny pokój, kuchnia, piwnica lub cokolwiek innego. Pamiętaj, że opis ma być dokładny, a więc musi się w nim znajdować wiele przymiotników, określających poszczególne przedmioty, o których będziesz pisać.


Możecie opisać swój własny ulubiony kątek, nie przeszkadza mi jeżeli będzie w waszym domu. Zależy mi na tym zadaniu do środy.
Daję dużo pkt i liczę na dobrą odpowiedź. ;* Dam najlepszą. Inie ściągać z neta!! ;/;/

3

Odpowiedzi

2010-01-25T17:30:10+01:00
Uwielbiam mój pokoj, ponieważ jest tam dużo fajnych rzeczy. Ściany są koloru niebieskiego. W pokoju mam dwa okna oraz bardzo wygodne, duże łóżko, obok którego stoi szafka nocna, a na niej lampka. Znajduje się tam też sosnowe biórko. Mam przepiękny, puchaty, różowy dywanik oraz dużo porcelanowych lalek na półkach.
2010-01-25T17:32:13+01:00
Pomieszczeniem, które najbardziej lubię jest mój pokój.
Wszystko co się w nim znajduje kupiłam sama. Ściany są koloru fioletowego. Jako ozdoby na ścianach namawlowane mam kolorowe kwiaty, które świetnie kontrastują z Fioletowym.
Biurko znajduje się tuż ptzy oknie i stoi na nim laptop koloru czarno czerwonego.
Biurko jest koloru czarnego. Ma 4 szuflady i 2 pułki.
Tuż nad nim wisi plakat Księżyca w nowiu. Meble zajmują mało miejsca. Mam na nich poustawiane książki. Ubrania mam w Garderobie, do której muszę wchodzic przez drzwi, które znajdują się niedaleko biurka. W kącie stoi lampa w stylu retro. Oświetla prawie cały pokój. Okno jest bardzo duże.
mam również dodatkową półkę na której poustawiane mam koty sfinksy różnej wielkości. Łóżko jest obszerne. Zajmuje większą częśc mojego pokoju. Jest koloru biało - fioletowego. Jest cudowne. Mój pokój jest świetny i bardzo dobrze się w nim czuję.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T17:36:06+01:00
Moim ulubionym zakątkiem w domu jest oczywiście mój pokój. Ściany są z szarych paneli, a sufit białych. Jest on dosyć jasny, gdyż światło słoneczne wpada przez try duże okna. Jest bardzo duży, w związku z czym czuję się w nim dobrze i swobodnie. W centralnej części pokoju pod ścianą, jest najważniejsze miejsce czyli moje dębowe biurko. Po lewej stronie biurka stoi 19-calowy srebrny monitor LCD Flatron LG. Vis a vis biurka stoi bukowy regał z niebieskimi elementami m.in: wielka szafa na ubrania, mniejsza szafeczka pod panoramiczną plazmą. Po lewej stronie znajduje się dwie długie pułki na których przechowuje wiele ciekawych książek.

Mam nadzieje,że pomogłem,proszę o naj
pzdr