Napisz list do angielskich przyjaciol z zaproszeniem na ślub swojej siostry. W liście:
- zapros przyjaciol w imieniu siostry i poinformuj, gdzie odbedzie sie uroczystosc
-opisz, w jaki sposob przyszli malzonkowie poznali sie i kiedy zdecydowali o slubie
-poinformuj, dokad zamierzaja wybrac sie w podroz poslubna i co beda zwiedzac
-zapytaj, jakim srodkiem transprtu twoi przyjaciele przyjada i zaproponuj in aby zatrzymali sie u was na kilka dni po weselu

1

Odpowiedzi

2010-01-25T17:51:36+01:00
W imieniu mojej siostry Agnieszki oraz jej przyszłego męża mam zaszczyt zaprosić państwa na ich ślub który odbędzie się w Poznaniu w restauracji flirt. Nasze przyszłe małżeństwo poznało się podczas pracy w Londynie gdzie ona była kelnerką a on kucharzem. W podróż poślubną wybierają się do Zakopanego by zwiedzić skocznię pochodzić po polskich górach i miło wspólnie spędzić czas. Chciałabym zapytać w czym zamierzacie do nas dojechać ? Bardzo chętnie będziemy gościć was w dniu i kilka dni po weselu.

On behalf of my sister Agnes and her future husband, I am pleased to invite the State for their wedding to be held in Poznan in the restaurant flirtation. Our future marriage has learned while working in London where she was a waitress and a cook. In choosing a honeymoon trip to Zakopane ski jump come to visit the Polish mountains and it's nice to spend time together. I would like to ask for what you intend to reach us? We will be happy to welcome you on the day and several days after the wedding.

Mam nadzieje że pomogłam :)
1 5 1