Proszę o przetłumaczenie

I like summer best.We cook and eat in the garden, and we often go to the beach.I don't like sunbathing, but I love water sports.I go surfing and waterskiing,and I sometimes go sailing with my dad.Summer here is from december to febuary,so we always spend christmas day on the beach.My cousins in England think this is very funny.They think it't always warm and sunny here in Australia,but july and August it's sometimes cold and wet.

3

Odpowiedzi

2010-01-25T17:55:08+01:00
Bardzo lubię lato. My gotujemy i jemy w ogrodzie, i często idziemy na plaże. Nie lubię opalać się, ale kocham sport. Ja na wodę wchodzę poserfować, i czasami jadę na żagle ze swoim ojcem. Lato tu jest od grudnia do lutego, więc zawsze w dzień świąt na plaży. Kuzyni w Anglii myślą, że to jest śmieszne. Oni myślą że jest tu ciepło i słonecznie tu w Australii, ale lipiec i sierpień to jest czasami zimno i mokro.
1 5 1
2010-01-25T18:10:39+01:00
Najbardziej lubię wakacje. Wtedy gotujemy i jemy w ogrodzie, czasem chodzimy na plaże. Nie przepadam za opalaniem się ale uwielbiam sporty wodne. Surfuję i jeżdżę na nartach wodnych, czasami żegluję z moim tatą. Wakacje tutaj trwają od grudnia do lutego, więc zawsze spędzamy święta na plaży. Moi kuzyni z Anglii myślą że to bardzo zabawne. Oni uważają że tutaj jest zawsze ciepło i słonecznie, ale w lipcu i sierpniu czasem jest tu zimno i mokro.
  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T22:58:28+01:00
Najbardziej lubię lato. Gotujemy i jemy w ogrodzie, czasem chodzimy na plaże. Nie lubię sie opalać, ale uwielbiam sporty wodne. Surfuję i jeżdżę na nartach wodnych, czasami żegluję z moim tatą. Lato trwa tutaj od grudnia do lutego, więc zawsze spędzamy święta na plaży. Moi kuzyni z Anglii uważają, że to bardzo zabawne. Uważają też, że tutaj w Australii jest zawsze ciepło i słonecznie, ale w lipcu i sierpniu czasem jest zimno i mokro.

PS Liczę na naj :)