Napisz śmieszną historyjkę zeby zagadać panią od jeżyka polskiego <takie mam zadanie bo musze to napisać na jutro ,bo dostane 1>;( coś takiego np.
-proszę pani dziś nie ma Krystiana w szkolę bo wczoraj udawał adama małysza i skał z dachu i jak tak skoczył to spadł na cięzarówke na której naszczęście było łóżko,i gdy tak upadł to pojechał do Lubina ,było zimno ,a że kasy nie miał musiał wracać z buta i gdy doszedł do domu okazało się ze ma zapalenie oskrzeli i dlatego go dzis nie ma w szkolee....tak napisał mój kumpel;D)nappiszcie coś innego ale dłuższego ps .żeby było śmieszne plisss;***

2

Odpowiedzi

2010-01-25T18:14:00+01:00
Proszę pani Mariolka poprosiła mnie dzisiaj bym poinformowała panią, że nie będzie jej w szkole. Powodem jej nieobecności jest to, że wczoraj wieczorem zadzwonił do niej Zdzichu Wentyl i postanowili wybrać się do Rowerowni...Dziwi się pani o co chodzi ? No ten Wentyś to zna krasnolódki które naprawiają rowery i oni...No bo musi wymienić oponę...Proszę pani czy pani mnie słucha ? ...Proszę pani za co ta jedynka ? Ja nie kłamię. Proszę pani!!
Bez sensu!


:)
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T18:18:59+01:00
-Dzień dobry! Przepraszam za spóźnienie, ale nie mogłam przyjść wcześniej bo zaspałam! Przedwczoraj w TV leciał ciekawy film 'Aviator' i następnego dnia wstałam później. Przez to musiałam iść później do sklepu, wtedy kiedy byłam wczoraj dowozili towar. Jestem niska, więc pan, który niósł towar mnie nie zauważył i przewrócił. Wpadłam do kosza na śmieci i nie mogłam się z niego wydostać. Razem ze śmieciarką pojechałam na śmietnik. Tam był taki pan co segregował odpady i mnie wrzucili do ciężarówki z tymi co da się jeszcze przetworzyć. Do plastiku. I dziś rano ta ciężarówka, jadąc koło szkoły, wpadla w poślizg i przewróciła się. Ja razem z nią. Wpadłam w drzwi, które się otworzyły, spojrzałam na zegarek i co widzę?! Że jest dopiero 15 po ósmej, że zdąrzę jeszcze na kawałek polskiego!
5 4 5