Odpowiedzi

2010-01-26T13:47:50+01:00
Z przyjacielem w wolnym czasie jest masa rzeczy do zrobienia, na początku bawimy się w zwiększanie możliwości prowadzonego przez nas portalu, później oczywiscie poświecamy się wspólnemu hobby którm jest gra w squash'a. Jest to bardzo fascynująca gra, która kazdemu przypadnie do gustu. Gdy jest trochę cieplej ustawiamy się na paintballa albo na jakiś tor quadowy. Innymi formami rozrywki mogą być sobotnie wypady do klubów, co sprzyja zawieraniu nowych znajomości jak również polepszaniu technik tańca :)
1 5 1
2010-01-26T14:01:54+01:00
Nie często się zdarza, że mam wolny czas.
Mam masę obowiązków. Jednak, gdy znajdę choć odrobinę tego cennego wolnego czasu, to muszę przyznać, że nie wykorzystuję go na byle co. Wraz z moją przyjaciółką wyjeżdżamy nad jezioro, lub zbieramy ekipę i wspólnie gramy w badmintona na podwórku. Czasami chodzimy na lekcje tańca do mojego kolegi cioci. W sobotę i niedzielę staramy się cenny czas przeznaczyć na zbieranie pieniędzy do puszek dla chorych dzieci.
W czwartki zawsze składamy się po 5zł i kupujemy jedzenie dla bezdomnych kotków, które mieszkają pod naszymi balkonami. Rzadko gramy w gry planszowe. Ale zdarza się.
Czasami wraz z przyjaciółką chodzimy po sklepach, pstrykamy fotki lub umawiamy się na jakąś imprezę.
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-01-26T14:56:43+01:00
W wolnym czasie wraz z przyjacielem bardzo lubie chodzic na gre w bilard. Mozna sie przy tym rozerwac, porozmawiac na bardzo rozne tematy, a przy okazji posluchac muzyki, ktora leci radiu. Jednak gdy nie chce nam sie wychdozic z domu to czesto gramy w rozne gry na konsoli lub surfujemy po Internecie. Przewaznie tak robimy gdy na dworzu ejst zimno. W lato zas przewaznie jezdzimy na dugie wycieczki rowerowe, najczescije nad jezioro, opalamy sie tamlub gramy w pilka plazowa. No i oczywiscie chdozimy na wpolne imprezy do wspolnych znajomych czy klubow.
1 5 1