Odpowiedzi

2010-01-25T20:34:03+01:00
miejscowośc i data.
Droga Alu.

Czytałam Twój list z ogromnym niedowierzaniem. Bardzo się cieszę, że masz wokół siebie tylu dobrych ludzi, na których możesz bezgranicznie polegać. Wspominałaś coś o Darku, tym pielęgniarzu. Hm.. z tego, co napisałaś wynika, że faktycznie jest bardzo przystojnym mężczyzną. Muszę Ciebie odwiedzić, tylko na razie nie mam czasu, ponieważ mam bardzo dużo nauki. Sama wiesz, że przed egzaminami nauczyciele są bezlitośni.
Bardzo chciałabym z Tobą porozmawiać. Mam Ci tyle do powiedzenia. Ostatnio zaczęłam spotykać się z takim Arkiem. Pamiętasz może, jak Ci o Nim opowiadałam? Byliśmy ze sobą kilka tygodni, ale nie było między nami najlepiej, więc zaproponowałam mu przyjaźń. Teraz tego żałuję. Zaczął mnie ignorować i w ogóle sie nie odzywa. Ale nie będę zanudzała Ciebie moimi przygodami miłosnymi. Ostatnio był u nas proboszcz i moi rodzice prosili aby pomodlił się za Ciebie (abyś wróciła do zdrowia) na mszy świętej.
Modlę się co dziennie o Twoje zdrówko. Mam nadzieję, ze wrócisz do nas jak najszybciej. Po woli kończę, bo muszę jeszcze iść do sklepu. Bardzo za Tobą tęsknimy. Zdrowiej szybko. Buziaki.
Sandra.
4 3 4