Odpowiedzi

2010-01-25T20:08:00+01:00
Drogi człowieku pijacy.
Wielu z nas nie potrafi poradzić sobie z tym strasznym nałogiem jakiem jest alkohol.
Niszy on życie wielu ludzi. Nie tylko nałogowców ale też ich rodziny przyjaciół i bliskich. Pod wpływem alkoholu człowiek nie wiem co robi. Jest nieprzewidywalny i nieraz groźny. Wiele dzieci cierpi bo ma uzależnionych rodziców. Są bite, gwałcone i nieraz tracą życie tylko przez to że ich rodzony ojciec czy matka nie potrafili sobie pomóc. Chyba nie chciałbyś zrobić czegoś takiego swoim bliskim? Samemu sobie? Alkohol zniszczył już życie wielu młodym ludziom którzy pijani imprezowali i robili rzeczy za które potem całe życie będą płacić.
Ty masz jeszcze szansę. Szansę wyjścia z nałogu. Zrób to dla siebie. Zrób to dla wszystkich tych którzy Ciebie potrzebują.
Zawsze pomocny
drugi człowiek
2010-01-25T20:09:23+01:00
(Edward - człowiek palący)
Drogi Edwardzie nie wiem czy wiesz ile rocznie wydajesz na papierosy? A więc chcę ci powiedzieć że minimum 30% tego co zarobisz w ciągu roku. Kiedy palisz twoje płuca nasiąkają dymem papierosowym, przez co będziesz krócej żył, Twoje zęby staną się żółte i nieprzyjemne, z buzi będzie wydobywał się nieprzyjemny zapach, przez co będziesz odstraszał od siebie ludzi. Ale to nie wszystko. Kiedy palisz krzywdzisz nie tylko siebie, ale osoby znajdujące się w twoim otoczeniu. Osoby które wdychają dym papierosowy, też krócej żyją, po przez to że w ich płucach zbiera się dym, przez to dochodzi do astmy lub wielu innych chorób dróg oddechowych.
1 3 1
2010-01-25T21:35:02+01:00
Człowiek mający pewne wartości, których nie jeden szuka nie powinien popadać w nołogi. Dzieci, ponieważ nie szkodzi tylko sobie, ale także i im. Sensem życia takiego człowieka jest patrzec jak dzieci dorastaja, poszerzaja swoja wiedze i nabieraja nowych doswiadczen zyciowych... W tym okresie rozwoju potrzebna jest im osoba wsparcia, lecz nie tylko z jednej strony (matki), ale takze i z drugiej (ojca). Wartosci zyciowych nie trzeba szukac daleko. Wystarczy sie rozejrzec wokol siebie i dostrzec to, czego nie moglismy zauwazyc wczesniej.
Liczę, że ci się spodobało ;*
<3
2 4 2