Słuchajcie musze napisac wypracowanie z anglika oo czyms co sie działo w nagraniu
ja wam powiem co :

Najpierw padało potem była burza później szczekanie psa potem ktos idzie po wodzie i na koncu wycie policji )
ułużcie zdania i wymyślcie historyje a potem przetłumaczcie na anglika a ja dam wam naj !

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-25T20:35:31+01:00
Gdy szłam do szkoły padał deszcz .Po szkole poszłam do przyjaciółki i rozpętała się burza zdenerwowane psy zaczęły szczekać ludzie zaczęli robić się nerwowi niektórzy chodzili po deszczu a inni zadzwonili po policję która zjawiła się bardzo szybko .When I went to school it was raining. After school I went to a friend and was a great storm began to upset the dogs barking, people began to be nervous to do some walking in the rain while others phoned the police who arrived very quickly.Mam nadzieję że pomogłam

teraz to co chciałaś ;)

Dwa dni temu widziałam chłopaka jadącego na rowerze z psem
była piękna słoneczna pogoda nagle zaczął padać deszcz chłopiec schwał się pod dachem pewnego ze sklepów gdy właśnie chciał wyjść rozpętała się burza pies chłopca zaczął wariować w pewnej chwili przez ulicę przeszedł pewien mężczyzna pies się na niego rzucił zadzwonił na policję i zabrali chłopca wraz z psem na komisariat.
bardzo jestem ciekawa co się z nim stało :)

Two days ago I saw a boy riding a bicycle with a dog
was a beautiful sunny weather suddenly began to rain splendid boy under the roof of one of the shops where just wanted to go was a great storm began to rage boy dog at one point the road passed a man dog threw up on him and phoned the police took the boy with the dog on police station.
I'm very curious what happened to him:)
jest ok?


3 1 3
2010-01-25T21:13:18+01:00
To był deszczowy dzień. Padało od rana i było dość ciemno. Idealna pogoda dla włamywacza. Siedziałam w domu i słuchałam muzyki kiedy przed moim domem zobaczyłem dziwnie wyglądającego mężczyznę. NIe tyle dziwnie wyglądał, co dziwnie się zachowywał. Widać było, że starał się zachowywać normalnie. Krążył wokół banku. Było ubrany w długi, czarny płaszcz. Zastanowiłam się czy wezwać policję, ale stwierdziłam, że byłoby to śmieszne - przecież mężczyzna jeszcze nic nie zrobił. Jeszcze chwile przyglądałam się owej osobie. Nagłe czlwoiek ten dziwnie na mnie popatrzył. Aż wystraszyłam się jego oczu. I wtej chwili rospętała się burza. Szybko zasunęłam firankę i przestraszone uciekłam w głąb mieszkania. Chwile później usłyszałam wycie syren...
It was a rainy day. It was raining since morning and there were darkness. Ideal weather for intruders. I was sitting at home and listening to music when I saw a strange-looking man. He wasn's looked like strange as much as he behave strangely. I could easy see that he was trying to behaved normally. The man was walking around the bank. He was wearing a long black coat. I wasn't shure shouldn't I called the police, but I found that it would be ridiculous - The man didn't do anything bad yet. I was looking at this person few more minites. But suddeny he looked strangely at me. I always remember his eyes. ISame time it started a great storm. I covered curtains and quickly ran away scared inside the apartment. Moments later I heard the howling of the sirens... Raczej dobrze, bo bez tłumacza, ale jeszcze sprawdź:-)