Odpowiedzi

2010-01-25T22:53:23+01:00
Rudy-Był harcymistrzem człowiekiem organizacji "Wawer" podporucznikiem AK.Urodził sie on 6 maja 1921 roku w rodzinie inteligenckiem rodzice jego byli nauczycielami. Rudy był chłopcem niewysokim , miał drobna budowe ciała i był szczupły.Włosy jego były koloru rudego a twarz była piegowata.Jan Bytnar wyrózniał się swoją inteligencją był bardzo bystry.Miał naturę refleksyjna lubiał w ciszy i samotności przemyslec wszystkie sprawy.Interesował się swiatem uczuc i myśli ludzkich.

Alek-Urodził sie 3 listopada 1920r . w Warszawie.Alka zachwycało zamiłowanie do sportu. Alek był wysokim i szczupłym chłopakiem , miał niebieskie oczy i połową czupryne . Ciągle był usmiechnięty , mówił bardzo szybko wymahując przy tym rękoma.Chłopak miał wspaniały dom rodzinny.Jego ojciec czynnie brał udział w życiu spolecznym.

Zośka-Był obdarzony niemal dziewczecą urodą . Jego cera była bardzo delikatna , regularne rysy twarzy,jasnoniebieskie oczy , złociste włosy.Był on człowiekiem wrażliwym i uczuciowym bardzo kochał swoja matkę.Wyrózniał się w strzelnictwie , hokeju i tenisie.Wiele razy zdobywał 1 miejsca w zawodach. Niedługo potem nauczył się pływać.