Bardzo prosze o przetłumacznie tekstu z niemieckiego na polski :

Hallo ! Wir sind die Klasse 7 c aus Gardolo . Das ist in Italien. Wir habt elf Mödchen und zwölf Jungen. Wir lernen Deutsch und English. Wir haben drei Stunden Deutsch . Wir Spielen oft in Deutsch. Das ist super. Was macht ihr in Deutsch Spielt ihr auch? Wie viele Stunden Deutsch sind ihr? . Wo sind ihr? In Deutschland ? In Österreich? Schreibt bitte bald. Tschüs , bis dann .

3

Odpowiedzi

2010-01-25T23:00:42+01:00
Witaj! Jesteśmy klasy 7 c od Gardolo. To jest we Włoszech. Mamy godzina jedenasta i dwanaście, girly chłopców. Uczymy się niemieckiego i angielskiego. Mamy trzy godziny języka niemieckiego. Gramy często w języku niemieckim. To jest super. Co sprawia, że można grać również w języku niemieckim? Ile godzin pan po niemiecku? . Gdzie oni są? W Niemczech? W Austrii? Proszę napisać wkrótce.cześc do tego czasu.
2010-01-25T23:02:21+01:00
Cześć Jesteśmy klasą 7 c z Gardolo. to w Włoszech. w klasie mamy jedenaście dziewczyn i dwunastu chłopców. Uczymy się języka niemieckiego i angielskiego . Mamy trzy godziny języka niemieckiego. na języku niemiecki często gram w gry . fajnie jest .czy wy też gracie w gry na języku niemieckim ? Ile godzin języka niemieckiego wy macie ?. gdzie jesteście ? W Niemczech?...
2010-01-25T23:06:05+01:00
Czesc! Jesteśmy klasa 7c z Gardolo. To we Włoszech. Nasza klasa liczy 11 dziewcząt i 12 chłopców. Uczymy się niemieckiego i angielskiego. Mamy 3 lekcje niemieckiego. Często gramy po niemiecku. To super zajęcie. Czy wy też gracie w gry na języku niemieckim? Ile godzin niemieckiego wy macie? Gdzie jesteście? W Niemczech? W Austrii? Napiszcie proszę. Do zobaczenia.