Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej . Daje duzo punktow bo 50 i najlepsze rozwiazanie.

Informacje dotyczace wycieczki.

1. Data jest obojetna , moze byc np. 4 grudnia
2. Podróż autobusem do Krakowa do Galeri Kazimierz
3. Idziemy kupić jakieś jedzenie (popcorn itd. poprostu czas wolny)
4. Idziemy zajac miejsca w kinie
5. Zaczyna sie seans pt. ''Wigilijna Opowieść'' ( cos tam trzeba napisac ze ciekawy i puczajacy czy cos takiego)
6 . Wracamy autobusem pod szkołe
7. noi tyle ;]


Porsze o sensowne sprawozdania gdyby cos bylo nie jasnego pisac na priv. Potrzebuje to sprawozdanie na czwartek .

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-25T23:50:04+01:00
4 grudnia 2009 roku, klasa IIIb udała się na wycieczkę do Krakowa. Celem wycieczki był film pt."Opowieść Wigilijna", będący podsumowaniem omówienia lektury.
Już o godzinie 9 uczniowie znaleźli się w Galerii Kazimierz. Każdy miał 2 godziny na rozejrzenie się po sklepach, zjedzenie czegoś, a przede wszystkim na odpoczynek po podróży. Większość uczniów kupiła napoje i popcorn. O godzinie 11 wychowawczyni zebrała grupę, uważnie licząc, czo oby na pewno nikt się nie zgubił. Na szczęście wszyscy byli obecni i marszem ruszyli w stronę kina. Seans filmu pt. "opowieść wigilijna" rozpoczął się o godzinie 12 i trwał prawie 3 godziny! Uczniowie po wyjściu z sali dyskutowali, porównując film z treścią książki. Byli zachwyceni! Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Trzeba było wracać do szkoły. O godzinie 17 uczniowie wraz z wychowawcami powędrowali w kierunku szkoły, po tym jak dojechali na miejsce.
Wycieczka ta, dla wielu uczniów była dowodem na to, że filmy wcale nie muszą być lepsze od książek. Stanowią one ten sam poziom co literatura- o czym przekonali się wycieczkowicze.
27 3 27