Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-26T10:57:46+01:00
Szanowna Pani Anno!

Właśnie jestem na wakacjach w Finlandii, co od zawsze było moim marzeniem. Myślę, że Pani również miło i spokojnie spędza wakacje.
Mieszkam w hotelu "Planeo" w Helsinkach. Każdego popołudnia, wraz z rodzicami chodzimy na pobliską plażę. Jest naprawdę wspaniale. Klimat niewiele różni się od tego w Polsce: jest bardzo ciepło, temperatura jednak nie przekracza 30'C. W pierwszym tygodniu moich wakacji zwiedziłem niemalże każdy zakątek Helsinek, podróżując taksówką. Dopiero teraz, gdy na własne oczy mogę zobaczyć to piękne miasto, wiem dlaczego tak wiele osób tu przyjeżdża. Zaskakuje mnie zaufanie Finów. Gdy chciałem kupi widokówkę, okazało się, że nikt ich nie sprzedaje. Kartki leżą na wystawie, obok której znajduje się puszka przeznaczona na pieniądze. Wydaje mi się, że w Polsce okazałoby się to niemożliwe...
Do domu wracam a 2 tygodnie. Myślę, że spotkamy się we wrześniu i nadal będzie Pani prowadzić mnie przez tajniki wiedzy.

Z wyrazami szacunku,
Paweł

1 3 1
  • Użytkownik Zadane
2010-01-26T11:00:46+01:00

Drogi wychowawcotutaj nad morzem jest bardzo pięknie i słonecznie.poznałem pełno młodych kolegów.Pływałem w bałtyku jest bardzo cieply jeszcze nigdy niebyłem nad morzem dla tego jest fajnie.
Pozdrawiam z całego serca pani wychowaneg *******
1 1 1