Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T15:22:18+01:00
Rozwiązanie w załączniku. Tłumaczenie poniżej:

Zad.2
Poszukiwałam domu do kupna i potrzebowałam czyjeś pomocy. Pani Tracy, z agencji Grabbit i Shy, wyglądała na inteligentna i doświadczoną osobę. Odpowiedziałam na wiele pytań dotyczących mojego wymarzonego domu i podkreśliłam, że na pewno nie chcę aby był drogi. Następnego dnia pani Tracy zadzwoniła do mnie oznajmiając " Mam coś dla pani,to stary, opuszczony dom. Pokocha go pani, jest bardzo romantyczny".
Kiedy zabrała mnie, żeby obejrzeć dom, nie wierzyłam własnym oczom!
Na podłogach było pełno gazet i puszek.
"Wiem, że trochę tu niechlujnie" powiedziała " Ale wymaga tylko trochę sprzątania"
"Tan dom nie jest zbyt duży" stwierdziłam. Tak naprawdę ten dom był mniejszy od mojego mieszkania. " Nie jest to duży dom, ale w zimie będzie czuła się tu pani ciepło i przytulnie" Odpowiedziała "Niech pani spojrzy na te wspaniałe, drewniane schody, czy pani wie, że są oryginalne"
Przeszłyśmy do kuchni. Znajdował się tam tylko stary zlewozmywak i dwie popsute szafki. Pani Tracy zauważyła moja minę. "Wiem, że kuchnia nie należy do najnowocześniejszych , ale pani przecież chciała stary dom, czyż nie?"
W salonie spostrzegłam plastikowe dekoracje i tanie, bez gustowne obrazy na ścianach. Jedynym meblem w pomieszczeniu była stara kanapa pozostawiona przez ostatniego właściciela- wyglądała na twardą i niewygodną.
Ale najgorsze było przede mną.
Nagle usłyszałam głośne głosy, krzyki i śmiech.Byłam przerażona "Dlaczego jest tu taki hałas?" wykrzyczałam "To tylko dzieciaki bawią się na zewnątrz- a pani powiedziała, że lubi dzieci"
W końcu musiało paść to pytanie: "Dlaczego pani chciała mi sprzedać ten okropny, brzydki dom?"
Wyglądała na obrażoną " Ponieważ jest to najatrakcyjniejszy dom w naszej ofercie za taką cenę proszę pani" " Myślałam, że wykreślę go z naszej listy ofert."


Drogi Thomas- ie!
W Old Rocks jest cudownie. Dom jest naprawdę piękny i jestem pewna, że będziemy tu bardzo szczęśliwi. Muszę tylko kupić kilka rzeczy, żeby było Ci jeszcze wygodniej, kiedy wrócisz. zacznijmy od salonu, potrzebujemy dwa fotele, żeby nam się wygodnie siedziało i szafkę na nasze książki. Chciałabym również powiesić jakieś ładne obrazy na ścianach. Nie mogę zapomnieć tez o kanapie! Musi byś duża i miękka, tak żebyś mógł położyć się ze swoją gazetą, kiedy będziesz zmęczony. Do sypialni potrzebujemy dużą szafę na nasze ubrania i szafkę na skarpetki i bieliznę. W kuchni potrzebny jest nowy zlewozmywak- ten stary jest mały, a my w końcu planujemy dużą rodzinę. Potrzebujemy lodówkę (na twoje piwo) i zamrażalkę (na moje lody). A co myślisz o nowoczesnym czajniku do parzenia herbaty. Kupiłam trochę talerzy, filiżanek i kubków i kilka rzeczy do kuchni, ale nie ma żadnych szafek, więc nie wiem gdzie ja włożyć. Widziałam kilka pięknych szafek w katalogu, powinnam je zamówić? Potem łazienka- pamiętasz prysznic? Jest naprawdę stary i nie funkcjonuje za dobrze, więc myślę, że potrzebujemy nowy i myślę że jest też dużo miejsca na pralkę do prania ubrań. A potem temat twojego gabinetu. Stare biurko jest w kiepskim stanie, naprawdę potrzebujesz nowego biurka na twój komputer. Prawie bym zapomniała o jednej małej rzeczy, kiedy jestem na górze nie słyszę pukania do drzwi, więc potrzebujemy nowego dzwonka do drzwi.
To wszystko, myślę że na pewno nie będzie drogie, kochanie. Kiedy wracasz?
Z miłością,
Isabelle

1 5 1