Odpowiedzi

2010-01-26T12:56:12+01:00
Z przyjemnością patrzę na moje dzieło i rozmyślam czy było warto ? Pomimo grzechów i bluźnierstw ... było warto . Jeden doceni to i będzie mnie miłował ponad wszystko , drugi zaś tylko wyśmieje . Jednak poświęciłbym się nawet dla jednej osoby z miłości .
3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T13:54:08+01:00
Czy dobrze zrobiłem, tracąc swą boskość? Czy źle było mi w Niebie, gdzie wszystkiego pod dostatkiem? Obawiam się, że to był błąd. Tyle tu cierpień i zarazy... Pomyśleć, że dałem człowiekowi wolną wolę, dałem mu wybór... Zaufałem mu, a on zniszczył ziemię, która go stworzyła, która go wykarmiła.... Nie mam mocy uzdrawiania, siedzę i patrzę, jak demony zjadają ten świat i nie mogę nic zrobić. Chciałem poczuć się tak jak moje dzieci... Wydawało mi się, że stworzyłem im drugie Niebo. Moje dzieci są zbyt słabe, by unieść ciężar, jaki im nałożyłem. Chociaż.... Są niektórzy ludzie, którzy zawsze idą przez życie z Bogiem. Nigdy mnie nie opuszczają. Oni są jak dorodne jabłka na małej, dzikiej jabłoni...
Tak, dla nich warto było zejść na Ziemię i lepiej im się przyjrzeć. Muszę otoczyć tych ludzi opieką. Ale tamtych smutnych też nie opuszczę. Potrzebują podwójnej troski, by uśmiech znów zawitał na ich twarzach.
Jednak warto było zejść na Ziemię, by z bliska obejrzeć moje kochane dzieci.
3 3 3