Witam . Mam dość nietypowe zadanie.. a mianowicie:

Potrzebuję pomysłu który przyda się do tworzenia scenariusza przedstawienia na temat "Zagrożenia internetowe". Nie chce scenariusza tylko pomysłu który mógłbym wykorzystać. Musi go cechować symbolika i niebezpośredniość ( Tzn nie ma być że :siedzi ktoś przy komputerze cały czas gra i gra albo ktoś spotyka się z kimś i okazuje się że jest to jakiś dziadek.) Chodzi o to żeby zostało to wszystko przedstawione w postaci symbolicznej. np.
Na podwyższeniu stoi "internet", na sznurach trzyma niewolników ( uzależnionych czy też wykorzystanych.. Każdy ( pojedynczo wychodzi z z szeregu i zaczyna opowiadać swoją historię ale po pewnym czasie w połowie zdania "Internet" przyciąga go( on pada) i podchodzi kolejna osoba. Po pewnym czasie wszystko składa się w pewną całość. Proszę o tego typu pomysły. Najlepszy zostanie wynagrodzony :]

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T18:45:46+01:00
Możesz po prostu przebrać aktorów za poszczególne częśći komputera, monitor, myszkę, komputer, modem internet...itd. I każdemu z nich dać jakąś rolę, moze np, palić papierosa, i zatruwać środowisko, co bedzie symbolem tego, że np. internet jest szkodliwy....albo komputer ciągnący za sobą na łańcuchu dzieci, co moze symbolizować uzależnienie, albo to że nie mogą się od tego oderwać... może coś się przyda :)