Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T16:37:37+01:00
Tekst jest nieco niekompletny i nieczytelny ale to co udało mi się przeczytać:

AKCJA!

... musisz ubrać ognioodporne ubranie, a na ciało nałożyc specjalny żel. Na miejscu jest również blisko wąż wodny.
"Praca kaskadera może być ryzykowana" - stwierdza Chris. "Czasem ludzie dostają przez to obrażeń, siniaków i łamią sobie kości, ale gdyby to nie było ryzykowne nikt nie chciałby tego oglądać. Mówi również, że najtrudniejsze wyczyny kaskaderskie to skoki. "Wysoki upadki są najbardziej niebezpieczne. Jeżeli pomylisz się, możesz się poważnie zranić.
Dlaczego nie wspomniał o tym wcześniej? Teraz nie było już ucieczki. Chris powiedział, że mam przygotować się do skoku. Zrobiłem głęboki oddech, skrzyżowałem palce i rzuciłem się w przestrzeń.
2010-01-26T16:43:40+01:00
To niebezpieczne jeśli się pomylisz, możesz sobie zaszkodzić. Dlaczego nie powiedział tego wcześniej.
Nie było już ucieczki. Chris kazał mi przygotować się do skoku. Wziąłem głęboki oddech, skrzyżowałem palców rąk i rzucił się w przestrzeń.

... Oczywiście trzeba nosić ochronne ubranie ognioodporne i nałożyć specjalnego żelu na skórę.
Jest również blisko wąż wody.
Praca ta może być ryzykowna- mówi Chris. Ludzie czasem kończą oparzeniami i siniakami, jak i również złamanymi kościami, ale nie było to oczywiście ryzykowne dla wszystkich. Mówi, że najtrudniejsze i zaskakujące są skoki. A najbardziej Falls High
1 5 1
2010-01-26T16:53:45+01:00
Niebezpieczna akcja!
Jeżeli popełnisz błąd, zranisz się. Teraz, dlaczego on nie powiedział tego wcześniej. Teraz nie było żadnego wyjścia. Chris powiedział mi, żebym przygotowała się do skoku. Wzięłam głęboki oddech, zacisnęłam palce i rzuciłam się w przestrzeń.


Musisz ubrać ochronne ognioodporne ubrania i nałożyć specjalny żel na swoja skórę. Tu jest także blisko wąż z wodą. 'Praca wyczynowa może być ryzykowna' - mówi Chris. 'Ludzie czasem dostają oparzeń, siniaków i złamań kości, ale jeżeli to nie byłoby ryzykowne, ludzie nie przychodzili by na kurs.' On mówi, że najbardziej trudne wyczyny to skoki. Skoki z wysokości są najbardziej