Odpowiedzi

2010-01-26T16:55:51+01:00
Człowiek nie raz starzeje się w życiu tylko wiele razy,ale też wiele razy bywa młody
,
Starość może stać się znośna dzięki przyjemności, z jaką obserwujemy odchodzenie po kolei tych, którzy zapewne w nas wierzyli, a których nie będziemy już mogli rozczarować.

Nasze dzieciństwo pamiętają nasi staruszkowie, naszą starość - nasze dzieci. My sami pamiętamy zaledwie kilka momentów.

Kiedy liście opadły z drzew, gdy słońce świeci na zieloną trawę i ptak ćwierka, można by pomyśleć, że to wiosna. Z pewnością tak samo i stary człowiek w jesieni swego życia miewa chwile, w których serce jego śni o wiośnie.

prosze
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T16:59:26+01:00
Każdy człowiek przechodzi w życiu pewne fazy.Z niemowlęcia przechodzi w okres dojrzewania ,potem staje się już dorosły,a jeszcze później jest już starszym człowiekiem (okres przekwitania).
W ciągu tego czasu boryka się z różnymi sytuacjami.Czasem bardzo przykrymi,które sprawiają mu dużo kłopotów,ale i również bardzo szczęśliwymi.Do wszystkiego trzeba dorosnąć.Ludzie podejmują w swoim życiu wiele trudnych decyzji,które wymagają długiego zastanowienia.Zarabiają na dom,utrzymują siebie i dzieci.Natomiast dzieci uczą się od dorosłych jak należy postępować,chociaż nie wszyscy rodzice są tacy,których należy naśladować.Młodzież musi się uczyć,ale niestety pod nieuwagą rodziców którzy ciężko pracują wyprawiają różne rzeczy.Jest to kwesta tego z kim się zadają.Niektórzy w takim wieku potrafią zarobić na swoje życie,dzięki temu uczą się samodzielności,jednak zdarzają się takie osoby które wpadając w złe towarzystwo robią krzywdę nie tylko sobie ale również innym.
Ludzie nie zawsze kierują się rozumem.Czasem są po prostu zaślepieni i nie widzą co się wokół nich dzieje.W końcu nikt nie mówił że życie będzie łatwe.A więc osoby nie zdające sobie sprawy z tego co robią,zachowują się po prostu jak dzieci i wtedy bywają młodzi.Nie widzą co czynią,są zaślepieni.Natomiast młodzież,a nawet dzieci,które chcą w życiu coś osiągnąć robią się samodzielne i zachowują się właśnie jak dorośli.
Zgadzam się z powyższym cytatem że człowiek nie raz się starzeje ale i bywa kilka razy młody.