Odpowiedzi

2010-01-26T17:40:17+01:00
Moj pokuj jest koloru <tam jak ty masz albo wymysl >zielonSa na jednej scianie meble na drugiej łuzko . Na srodku pokoju mam dywan . Czesto jest tam brudno . Bardzo nie lubie sprzatac . po całym pokoju lataja smieci ..
4 2 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T17:48:48+01:00
Jest wymyślony :P
Wchodzę do pokoju. A raczej próbuję wejść do pokoju, gdyż ledwo co otworzyłam drzwi, ponieważ tu za nimi otwarły się drzwi od szafy. W końcu udaje mi się dojść na środek pokoju.
Rozglądając się tak, na pierwszy rzut oka widać mnóstwo ubrań: na dywanie, na łóżku, na klamkach od szafek, jak i kilka bluzek zwisających z półek, przez co drzwi od nich nie mogły się zamknąć.
Drugim punktem na którym warto się skupić jest zdecydowanie moje biurko. Sok pomarańczowy, talerz po frytkach, dwie szklanki z herbaty, miseczka z papierkami po cukierkach oraz niedojedzone ciastka. Długopisy zostały chyba wystrzelony po całym pokoju, bo w przyborniku pozostały tylko moje prywatne notatki.
Tuż za mną regał, a na nim książki. Co najmniej kiedyś tak było. Teraz leży tam kilka czasopism, a reszta książek i zdjęć w ramkach leży na parapecie lub na łóżku.
Firanki są trochę naderwane, jeden kwiatek przewrócony, a ziemia gdzie? Na ziemi.
Najładniejszy w tym pokoju jest zapach, bo wylało się troszkę moich perfum.
Na podłodze nie zauważyłam nic, prócz książek, ubrań, i nie wiem jakim sposobem podręcznik do geografii "Mój Świat" znalazł się w karmie dla psa. Chociaż jakby nie patrzeć to tytuł pasuje.
8 4 8