Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T17:50:20+01:00
Krótki wywiad z Charlie Bewely (Demetri)

1.Twoja rola jako Demetri w New Moon jest twoim pierwszym przełomem. Opowiedz mi o życiu przed Twilight?
-Cóż, to dość różnorodne i abstrakcyjne. Wychowałem się w środku Anglii, we wspaniałym domu i starym gospodarstwie, które było dla mnie trochę jak plac zabaw. I tak naprawdę nie byłam na jakiejś „smyczy” jako dziecko. W szkole radziłem sobie nieźle. Byłem również prawdziwym sportowcem. Kiedy ukończyłem szkołę, wybrałem się w podróż. Zacząłem jeździć na snowboardzie, pojechałem w podróży po Europie, miałem mnóstwo pracy. Byłem nawet spryskiwaczem pól. Byłem instruktorem narciarstwa. Po prostu lubię rzucać się na rzeczy najbardziej abstrakcyjne! Mnóstwo czasu przesiedziałem w klubach. Potem zacząłem uczyć się na uniwersytecie, uczyłem się francuskiego i biznesu. Widziałem się w finansach. Ale moje plany potoczyły się inaczej. Zainteresowałem się aktorstwem. Wylądowałem w Vancouver i nagle było już po rozmowie z Chrisem i wylądowałem u boku Volturii.

2.Co czujesz teraz? To wszystko działo się bardzo szybko.
-Tak, to działo się szybko. Ale czuję się jakbym był aktorem przez całe życie. I rzeczywiście. Czuję się wspaniale bo w końcu robię to w czym najbardziej się spełniam. Zdaję sobie sprawę, że jest to prawdopodobnie moja najlepsza rola! To wspaniała sprawa być częścią Zmierzch`u! Jest to też wspaniała odskocznia by dalej spełniać się i rozwijać jako aktor.

3.Jaka karierę widzisz dla siebie w przyszłości?
-Nie będę oczekiwał tylko działał. Spodziewam się, że wyląduje po obu stronach kamery. Myślę, działając w ten sposób bardziej się rozwinę twórczo i nie będę przez nic ograniczony. Jestem również zainteresowana prowadzeniem własnej produkcji oraz pisaniem. Chcę coś wyrażać, ponieważ jestem osobą bardzo kreatywną. Ale zgadzam się, że nie mam wyobraźni, ras takich znaków, jak Bond, Jack Sparrow, Tyler Durden. Bardzo chciałbym grać głębokie i kontrowersyjne postacie. Moją pierwszą miłością jest aktorstwo więc ono jest u mnie na pierwszym planie.

4.Jak myślisz czy w spełnieniu tych marzeń pomogą miliony fanów których już zdobyłeś?
-Już mam milionów fanów a jeszcze film nie wszedł na ekrany kin. Ale myślę że dla nich zrobię wszystko. Wiele osób już mnie spotkało i poznało. Ja staram się tylko tchnąć życie w postać którą akurat tworzę. Jeśli fani będą zadowoleni to właśnie oni pomogą mi iść dalej i spełniać się zawodowo.

5.Fani Twilight będą zadowoleni z New Moon?
-Myślę, że New Moon wzbudzi wiele emocji. Nowe postacie które się tam pojawiają będą wzbudzać rożne emocje. Tak jak Volturii. Będę mieć stałych fanów i tych którzy ich nie będą znosić. Nie wspominając o tym, że moja postać może wzbudzić kontrowersje. Postać jest bardzo seksualnie dwuznaczna. Zrobiłem bardzo ekstrawagancki wizerunek Demetri`ego.

6.Filmy Twilight mają ograniczenia wiekowe. Czy istnieją powody do tych ograniczeń?
-Dobre pytanie! Jest scena, w New Moon, gdzie nasi wspólnicy wprowadzają „żywność”. W książce są to turyści i inni napotkani ludzie. Są to sceny które mogą nie każdemu się spodobać. New Moon i tak jest „łagodne” Zobaczymy co zrobi David Slade's z Eclipse. No i nie zapominajmy o Breaking Dawn które już wzbudza kontrowersje.
1 1 1