Odpowiedzi

2010-01-26T18:07:34+01:00
Moja ulubiona koleżanka to Patrycja,chodzi ze mną do klasy.Jest brunetką o ciemnej cerze. Jej długie, brązowe włosy często plecie w warkocza.Na odstających uszach zawsze nosi kolczyki. Ma duże, niebieski oczy, obrośnięte krótkimi, czarnymi rzęsami.Swoje duże usta często maluje błyszczykiem, a szpiczasty nos smaruje pudrem.Na środku czoła, przykrytego grzywką znajduje się pieprzyk. Bardzo lubi chodzić w spodniach i bluzie. Ulubionym kolorem Patrycji jest zielony.To wysoka i szczupła dziewczyna. Moja rówieśniczka lubi pomagać innym. Co objawia, biorąc udział w akcjach charytatywnych. Uwielbia zwierzęta, przygarnia każdego bezdomnego pieska. Moim zdaniem Patrycja to pomocna i uczynna dziewczyna. Mogę zwrócić się do niej z każdym problemem.
33 4 33
Dzięki ale trochę pozmienialam z tym pieprzykiem na czole ☺
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T18:08:11+01:00
Jedna z moich szkolnych koleżanek jest Ania. Piszę o niej, gdyż wydaje mi się, że jest szczególnie wartościową osobą. Ania jest ładną, młodą dziewczyną, która dba o swój wygląd, choć jednocześnie unika przesadnego zwracania na siebie uwagi.
Uroda Ani ma wiele dziewczęcego uroku: jest blondynką o niebieskich oczach, często się uśmiecha. Ania ma krótkie włosy i szczupłą sylwetkę.
Ania ma radosne usposobienie i jest uczuciowa. Jest osobą otwartą na innych i świat. Chętnie zawiera przyjaźnie. Troszczy się o innych - opiekuje się rodzeństwem, działa w samorządzie szkolnym. Można powiedzieć, że jest dziewczyną nadzwyczaj dojrzałą, wielokrotnie radziła sobie w trudnych sytuacjach.
Naszą koleżankę charakteryzuje także inteligencja i pracowitość. Jest dobra uczennicą, szczególnie uzdolnioną w przedmiotach ścisłych. Jednocześnie dba o swój rozwój fizyczny, gra w szkolnej drużynie siatkówki.
O dużej wrażliwości Ani świadczy upodobanie do czytania książek, a także rozmyślania o życiu. Wolny czas Ania spędza na spacerach z psem.
Myślę, że te wszystkie pozytywne cechy mogły się w niej ukształtować dzięki trosce rodziców, którzy poświęcają swojej córce bardzo dużo czasu. Jednocześnie Ania z duża świadomością podchodzi do swojego życia i stara się odpowiednio kształtować. Lubię Anię, gdyż mam poczucie, że zawsze mogę na niej polegać. Ponadto jest dla mnie wzorem do naśladowania.
40 4 40