Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T18:22:18+01:00
Sprawozdanie to relacja z wydarzeń, opis tego, co się przeżyło. Głównym celem sprawozdania jest wierne i dokładne zrelacjonowanie faktów i wydarzeń, których było się świadkiem lub w których się uczestniczyło.

Słownictwo przydatne do pisania sprawozdania:

Słownictwo oddające stosunki czasowe: najpierw, na początku, na wstępie, zrazu, następnie, potem, później, dalej, z kolei, w dalszym ciągu, wreszcie, w końcu, na końcu, przy końcu, na zakończenie, ciągle, niebawem, wkrótce.

Słownictwo oddające spostrzeżenia, wrażenia, sądy: bez wątpienia, być może, dajmy na to, istnieje możliwość, sądzę, przypuszczam, Jak mi się zdaje, jak przypuszczam, jak sądzę, jestem pewien, jestem przekonany, jestem przeświadczony, jest możliwe, jest niewątpliwe, jest pewne, jest prawdopodobne, jest wątpliwe, jeżeli się nie mylę, mam nadzieję, mam wątpliwości, moim zdaniem, można powiedzieć, można się spodziewać, można uważać, najprawdopodobniej, należy wątpić, niemożliwe, nie należy sądzić, nie przypuszczam, nie ulega wątpliwości, obawiam się, odnoszę wrażenie, o ile się nie mylę, podejrzewam, przypuszczalnie, raczej, rzekomo, to pewne, uważa się, według mnie, widać, widocznie, w moim przekonaniu, wydaje mi się, widać, wszystko wskazuje na, zakładam, z cała pewnością.

Słownictwo oceniające: fantastyczny, niezwykły, niecodzienny, wspaniały, wyjątkowy, rzadko spotykany, nadzwyczajny, fenomenalny, nieprzeciętny, niepospolity, interesujący, oryginalny, pasjonujący, ekscytujący, emocjonujący, frapujący, niekonwencjonalny, niebanalny, ambitny, intrygujący, atrakcyjny, efektowny, okropny, tandetny, wstrętny, przeciętny, w złym guście, mało atrakcyjny, nieciekawy, nieinteresujący, nudny, przereklamowany, usypiający, przegadany, przydługi, szablonowy, banalny, nijaki, bezbarwny.

Jeśli chodzi o sprawozdanie z testów próbnych to:
np:

10, 11 i 12 stycznia w naszej Szkole odbyły sie testy probne dla klas III gimnazjów. Rozpoczynały sie o 9:00. W naszej szkole ten test pisało 120 uczniów w szesciu klasach. Inni uczniowie byli w tym czasie zwolnieni z zajęć lekcyjnych. W pierwszym dniu odbył sie test z przedmiotów humanistycznych. Test nie był trudny acz trzeba było wykazac sie logicznym mysleniem. Najlepiej napisała ... uzyskujac 98% punktów w tescie. W kolejnym dniu zmagalismy sie z przedmiotami matematyczno przyrodniczymi. Całla klasa miala trudności z fizyka, i nie bez powodu, poniewa z zadanie ktore zostalo zawarte w tescie nie mialo prawidłowych danym, przez co dla uciechy uczniów, zostało anulowane. W trzecim, ostatnim dniu pisalismy test z jezyka nowozytnego . Wnaszym przypadku był to jezyk angileski. Słuchanie ktore na poczatku wydawalo sie najtrudniejsze okazało sie banalne.
Test wypadł dobrze. Srednia punktów wynosiła ... %

i dodaj cos od siebie oczywiscie bo nie wiem jak to wygladalo w twojej szkole;)
5 4 5