Odpowiedzi

2010-01-26T18:18:38+01:00
Za moim oknem widzę kilka drzew które są wysokie i w których chętnie przesiadują ptaki, które zawsze rano pięknie śpiewają.Zaraz obok widać nasze boisko na którym odbywają się treningi i mecze towarzyskie.Nieopodal boiska widać plac zabaw na którym w lecie dzieci chętnie przesiadują, a teraz jest wszystko oszronione i zasypane śniegiem.

więcej musisz sam wymyślic, bo nie wiem co jeszcze masz za oknem ;P, ale rób to w identyczny sposób jak ja.czyli napisz co opisujesz, i opisz jak to wygląda, co robi.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T18:33:58+01:00
Patrząc z okna mojego pokoju widzę przepiękny, duży ogród, w którym rosną kolorowe kwiaty i zielone krzewy. Po lewo rośnie rozłożysty świerk, na którym siedzą sójki. Za ogrodem rozciąga się jasnozielona łąka pokryta polnymi kwiatami oraz staw, przy którym poją się sarny. Na wodzie pływają kaczki ze swoimi małymi. Z lasu otaczającego ten krajobraz widać wyłaniające się dziki,a po dróżkach wędrują bociany. Z oddali słychać ćwierkot ptaków, spoglądając na niebo widzę klucz łabędzi, które już od nas odlatują. Widząc taki widoczek zawsze poprawia mi się humor.