Odpowiedzi

2010-01-26T19:28:45+01:00
Drodzy Piątoklasiści !

Zwracam się do was z ogromną i jakże ważną prośbą. Mianowicie proszę Was o uważanie, na słowa, które nie są stosowne i dopuszczalne w naszej szkole. Mam na myśli wulgaryzmy.
Uczniowie szkoły powinni szanować siebie na wzajem, nauczycieli i pracowników szkoły. Obrażając kogoś lub używając wulgaryzmów możemy kogoś urazić i sprawić mu przykrość, gdyż ktoś może nie tolerować takiego słownictwa. Są słowa, które możemy używać za miast tych niestosownych wyrażeń.
Mam nadzieję, że przemyślicie to i weźmiecie sobie do serca moją wypowiedź. Proszę, abyście starali się powstrzymywać od wypowiadania wulgaryzmów.

... podpis ....

Mam nadzieje, że pomogłam ;)
1 1 1
2010-01-26T19:31:10+01:00
Klasa 5
Szkoły Podstawowej nr.13
w Łodzi.
Szanowni uczniowie Klasy piątej!
Ja, Agata Mrozek chciałabym zgłosić się do was z prośbą o lepsze zachowanie w szkole. Jest to bardzo ważne gdyż świadczy to o waszych charakterach.
Dochodzą mnie słuchy, że uczniowie klasy piątej potrafią używać wulgaryzmu. Nie którzy chcą pochwalić się tym sposobem mówienia. Dlatego ja i inni nauczyciele Szkoły Podstawowej nr.13 w Łodźi, prosimy abyście zmienili swoje zachowanie.
Wprowadzone zostaną nowe zasady. Przestawią wam je nauczyciele. Natomiast w moim imieniu, wasza klasa jest w stanie mieć o sobie lepsze zdanie.
Z poważaniem Agata Mrozek
1 1 1