Odpowiedzi

2010-01-26T19:49:47+01:00
Jedni rozumieją szczęście przez zdrowie, bliskość z innymi, przebywanie w gronie przyjaciół, miłość bliźnich, dla innych natomiast to fortuna, sława, kariera, przyjemności cielesne. Są i tacy, którzy twierdzą, że szczęście mogą dać pieniądze. Moim zdaniem pieniądze szczęścia nie dają, ale mogą w dużej mierze przyczynić się do jego osiągnięcia.Bycie bogatym pomaga w wielu sytuacjach życiowych ,ale są też tego minusy.Wydaje mi się że mając wszystko czego się zapragnie nie jest wcale takim szczęśliwym.Bardziej można byc szczęśliwym gdy ,to co pragniemy zdobedziemy swoim wysiłkiem i chęcia zdobycia,a nie że mamy pieniadze to możemy wszystko
12 1 12
2010-01-26T19:50:12+01:00
Pieniadze szczescia nie daja ...
Ludzie którzy maja duzo pieniedzy sa chca miec ich coraz wiecej sa chytrzy i niemili . Czy to ze mamy pineniadze mozemy miec wszystko sprawia nam przyjemność i szczescie . ja mysle ze nie przeciez nie trzeba być bogatrym zeby być szczesliwym .
Pieniadze to tylko rzeczy nie potrzebne do szczescia . Szczesliwi jestemy wtedy kiedy jestesmy np zakochani a nie to ze mamy pieniadze prawda ... :)
3 3 3