Opisz działalność wybranej przez siebie organizacji charytatywnej działającej na rzecz dobra drugiego człowieka. Bardzo prosze o pomoc.!! na jutro! tylko nie kopiujcie po prostu z interentu i jezeli mozna to zeby nie bylo takie krotkie. ;)

2

Odpowiedzi

2010-01-27T14:02:06+01:00
Działalności charytatywne, których przejawem jest troska o osoby mniej sprawne, o osoby starsze, oraz o osoby kalekie. Mają one za zadanie pomagać im w każdy możliwy sposób, może to być zbieranie pieniędzy na operacje, czytanie książek czy gazet, lub samo wyjście na spacer albo spędzanie ze sobą czasu. Wszystkie fundacje istnieją po to aby innym ludziom, którzy nie mają bliskich lub są kalekie, miały łatwiej w życiu.
1 4 1
2010-01-27T15:35:12+01:00
FUNDACJA NIE JESTEŚ SAM

Fundacja TVN jest instytucją non profit, której celem jest działalność charytatywna. Fundacja TVN działa na podstawie zarejestrowanego przez Krajowy Rejestr Sądowy statutu. Statutowymi celami Fundacji TVN jest pomoc dzieciom i ludziom starszym, chorym, samotnym, biednym, pokrzywdzonym przez los. Fundacja TVN pomaga także instytucjom medycznym, szpitalom. Finansuje kursy rehabilitacyjne, operacje, kupuje sprzęt medyczny, leki.