!!!!!!!!! ŁATWE!!!!!!!!!!! Dziś znika sztuka pisania listów.Czy powinniśmy sie zgodzic na znikniecie listu z naszego życia?Czy telefony Sms i E mail moga go zastapic? napisz w 4 5 zdaniach :D
Prosze o pomoc!..
Dam Naj..
Na jutro
dzięki z góry

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-26T21:17:05+01:00
Od wikeków ludzie musieli się ze sobą porozumiewać. Człowiek jest zwierzęciem stadnym, szuka przyjaciół i kontaktów. Dzięki listom ludzie mogli porozumiewać się na większe odległości. SMS-y i e-maile nie zastąpią do końca skrawka papieru pokrytego tuszem, ale mogą poroces ten nieco skrócić. Myślę, że nowoczesne technologie są miłym udogodnieniem, dla porozumiewania się ludzi, jednak nie powinniśmy zatracać się w nowościach, ale powracać do korzeni i tradycji.
2010-01-26T21:18:00+01:00
Zdecydowanie nie powinniśmy się zgodzić na zniknięcie listów z naszego życia. Prawdą jest, że SMS-y czy e-maile są szybszą formą przekazania wiadomości, ale nie są namacalne, a coś, co nie jest namacalne łatwiej zniszczyć czy zapomnieć o nim. Niestety SMS-y i e-maile zastępują nam listy, które pewnie za jakiś czas całkowicie znikną. Dzisiaj, gdy dostaniemy od kogoś list wiemy, że temu komuś na nas zależy, bo potrzeba znacznie więcej wysiłku, żeby napisać list aniżeli SMS lub e-mail.