Proszę o przetłumaczenie na polski : We want to invite you to stay in our hotel Zamkowy and take the opportunity to get 10% discount on all services for the regular guests. As you know from you previous stay, the hotel is perfectly adjusted to the disabled people . What is more , we offer the possibility of keeping pets in special room for just 15pln. We also have a wide range of new services such as massage, sauna, swimming pool and jacuzzi.
We hope that you will considerate uor invitation.

3

Odpowiedzi

2010-01-26T21:15:59+01:00
Pragniemy zaprosić Państwa do pobytu w naszym hotelu Zamkowy i skorzystać z okazji, aby uzyskać 10% zniżki na wszystkie usługi dla stałych gości. Jak wiecie od Ciebie poprzedniego pobytu, hotel jest idealnie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co więcej, oferujemy możliwość utrzymywania zwierząt domowych w specjalnym pomieszczeniu za jedyne 15 PLN. Posiadamy również szeroką gamę nowych usług ...

Myślę że pomogłam :)
2010-01-26T21:19:55+01:00
Chcemy zachęcić cię do pobytu w naszym hotelu `Zamkowy` i proponujemy dla stałych gości 10% zniżkę na wszystkie usługi. Od twojego poprzedniego pobytu, nasz hotel jest idealnie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co więcej, oferujemy możliwość trzymania zwierząt domowych w specjalnym pomieszczeniu za jedyne 15 PLN. Posiadamy również szeroką gamę nowych usług, takich jak masaże, sauna, basen i jacuzzi. Mamy nadzieję, że rozpatrzysz nasze zaproszenie.

Mam nadzieję, że pomogłam ;).
2010-01-26T21:21:35+01:00
Pragniemy zaprosić Państwa do pobytu w naszym hotelu Zamkowy i skorzystać z okazji, aby uzyskać 10% zniżki na wszystkie usługi dla stałych gości. Jak wiecie od poprzedniego pobytu, hotel jest idealnie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Co więcej, oferujemy możliwość utrzymywania zwierząt domowych w specjalnym pomieszczeniu za jedyne 15 PLN. Posiadamy również szeroką gamę nowych usług, takich jak masaże, sauna, basen i jacuzzi.
Mamy nadzieję, że będziesz ostrożny i przyjmiesz nasze zaproszenie.