--------- 50 PKT --------------

Napisz, w którym z fantastycznych światów - Narnii,świecie hobbitów czy w krainie z książki Córka Czarownic - chciałbyś się znaleźć i dlaczego ?

Chciałbym o Narnii, żeby było na poziomie 6 klasy, i na 1-2 strony A5 (zeszyt do polskiego). Po prostu ma być ładnie napisane.

1

Odpowiedzi

2010-01-27T13:11:24+01:00
Chciałbym się znaleźć w świecie Narni, ponieważ tamtejszy klimat jest dla mnie bardzo bliski. Lubie zimę, ale zima bez święta Bożego Narodzenia to nie to samo. Chciałbym razem z czwórką bronić Narni przed złą czarownicą, i przeżywać te dreszcze adrenaliny i stresu. Bym walczył z karłami i innymi stworami pod żądaniem czarownicy. Walka z Czarownicą była by jeszcze większym zaszczytem, bo u boku wielkiego Aslana. Gdybym się pocno postarał nauczył by mnie oddechu, który leczy ludzi zamienionych w kamień. Bym pił herbatki z panem Tumnusem w jego pieczarze. Panował bym razem z Piotrem, Zuzanną, Edmundem i Łucją całą Narnią. Mielibyśmy właśny zamek Ker-Paravel. Życie to było by świetne. Bez żadnych problemów i zmartwień. Zortganizował bym tam szkoła dla wszystkich stworów mieszkających w Narni. Uczyły by się pisać i czytać, rozwiązywać rachunki i wiele wiele więcej. Oczywiście ja bym był nauczycielem.
33 2 33